Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Panasówka: 28-latek po pijaku uszkodził samochód

Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i zaczał rozrabiać. za zniszczenie cudzego samochodu 28-latkowi z gminy tereszpol grozi do 5 lat więzienia.
Rozbił lusterko boczne i zarysował lakier na drzwiach mazdy. Mowa o 28-letnim mieszkańcu gminy Tereszpol, który narozrabiał w poniedziałek. Poszkodowana 21-latka oszacowała straty na 600 złotych. Sprawca, który miał w organizmie 2,14 promila alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowie za zniszczenia mienia. Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama