Panasówka: 28-latek po pijaku uszkodził samochód
Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i zaczał rozrabiać. za zniszczenie cudzego samochodu 28-latkowi z gminy tereszpol grozi do 5 lat więzienia.
- (lew)
- 26.01.2010 12:20
Rozbił lusterko boczne i zarysował lakier na drzwiach mazdy. Mowa o 28-letnim mieszkańcu gminy Tereszpol, który narozrabiał w poniedziałek.
Poszkodowana 21-latka oszacowała straty na 600 złotych. Sprawca, który miał w organizmie 2,14 promila alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowie za zniszczenia mienia.
Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
26.01.2010 12:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze