Reprezentacja 8 września zakończy eliminacje mistrzostw Europy w Lublinie. \"Biało-czerwoni” w swoim ostatnim meczu zmierzą się z Albanią, w hali Globus. We wtorek oficjalnie poinformował o tym prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
(lukisz)
05.06.2012 15:14
Michał Ignerski ma nadzieję na powrót do reprezentacji Polski (Łukasz Capar)
– Cieszę się, że przyjedzie do nas reprezentacja Polski i to na tak ważny mecz, na zakończenie kwalifikacji do mistrzostw Europy. Na dodatek sile kadry stanowić będzie Michał Ignerski, który jest wychowankiem AZS Lublin.
Liczymy, że to będzie kolejna okazja, żeby powoli odbudowywać lubelską koszykówkę i popularyzować tą dyscyplinę sportu w naszym mieście – powiedział prezydent Krzysztof Żuk.
Bilety na spotkanie będą sprzedawane w czterech kategoriach. Po 20, 40, 60 oraz 80 zł. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona w kasach hali Globus oraz na stronie www.kupbilet.pl i w punktach sieci Kup Bilet.
– Chcę podziękować za współpracę, bo z Lublinem układa się ona bardzo dobrze. Zapraszam też wszystkich kibiców do spędzenia gorącego lata z polską reprezentacją. Jestem pewien, że w Lublinie będziemy już świętować awans do EuroBasketu 2013 – przekonuje prezes PZKosz Grzegorz Bachański.
Na wczorajszej konferencji prasowej obecny był również Michał Ignerski, który ostatni sezon spędził w Rosji, gdzie z Lokomotivem Kuban Krasnodar zdobył brązowy medal. I jest duża szansa, że 32-latek wróci do kadry.
– Mecz reprezentacji w Lublinie będzie dla mnie wielkim wydarzeniem. Zagrać przed rodzinną publicznością to duże przeżycie. Mam tylko nadzieję, że załapie się do kadry na mecz z Albanią – mówi Michał Ignerski.
Podziel się
Oceń
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze