Dwa nowe billboardy przy targu na ul. Ruskiej
W piątek, 29.06, o godzinie 18 na bazarze przy ulicy Ruskiej w Lublinie nastąpi odsłonięcie dwóch bilbordów przygotowanych przez Dariusza Paczkowskiego w ramach Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie - Rewiry. Hasło przewodnie \"Genetycznie Molestowane Organizmy\"
- 29.06.2012 13:52

Dariusz Paczkowski jest polskim działaczem społecznym, założycielem i współpracownikiem wielu organizacji pozarządowych (Front Wyzwolenia Zwierząt, Grupa 3 Fala, Fundacja Inna Przestrzeń, Stowarzyszenie Nigdy Więcej, Fundacja Ekologiczna ARKA, Klub Gaja). Grafficiarz, street artowiec, performer, animator życia kulturalnego, koordynator ogólnopolskich akcji na rzecz demokracji i praw człowieka. Obecnie współprezes Fundacji KLAMRA. Jego pobyt w Lublinie jest związany z ogólnopolską akcją \"Genetycznie Molestowane Organizmy\" podczas, której wykonuje prace zwracające uwagę na problematykę GMO.
Pokaz bilbordów
Kiedy: 29.06.2012, godz. 18:00
Gdzie: Bazar przy ulicy Ruskiej
\"The Krasnals\"
W piątek, 29.06, do Lublina przyjeżdża z Poznania grupa \"The Krasnals\"Artyści będą tworzyć jutro w godzinach popołudniowych (około 15:00) mural przy ulicy Targowej 5 pt. \"Jest Super\". Myślą przewodnią pracy jest tekst piosenki T.Love \"Jest Super\" :
Reklama













Komentarze