Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ordynat przyniósł laury. Sukces uczennic Gimnazjum nr 2 w Zamościu

Kamila Śledź, Wiktoria Tochman, Agata Olejarczuk i Maciej Kordyaczny, uczniowie zamojskiego Gimnazjum nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu plastyczno-multimedialnego „Patron naszej szkoły”.
Ordynat przyniósł laury. Sukces uczennic Gimnazjum nr 2 w Zamościu

Konkurs zorganizowała Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział w Krakowie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama