Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

XXVII LO w Lublinie imienia Zesłańców Sybiru (zdjęcia)

XXVII Liceum Ogólnokształcące otrzymało w czwartek imię Zesłańców Sybiru.
XXVII LO w Lublinie imienia Zesłańców Sybiru (zdjęcia)

Spotkanie rozpoczęło się mszą w kościele pw. św. Wojciecha BM przy ul. Kaczeńcowej. Po niej uroczystości przeniosły się do szkoły na ul. Biedronki, gdzie m.in. odsłonięta została pamiątkowa tablica oraz przekazany zostanie sztandar.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama