Spotkanie rozpoczęło się mszą w kościele pw. św. Wojciecha BM przy ul. Kaczeńcowej. Po niej uroczystości przeniosły się do szkoły na ul. Biedronki, gdzie m.in. odsłonięta została pamiątkowa tablica oraz przekazany zostanie sztandar.
XXVII LO w Lublinie imienia Zesłańców Sybiru (zdjęcia)
XXVII Liceum Ogólnokształcące otrzymało w czwartek imię Zesłańców Sybiru.
- 16.09.2016 10:11

Powiązane galerie zdjęć:
Reklama

Komentarze