Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podczas wyprzedzania uderzyła w cysternę transportującą paliwo

Kierująca samochodem osobowym kobieta podczas wyprzedzania uderzyła w cysternę transportującą paliwo
Podczas wyprzedzania uderzyła w cysternę transportującą paliwo

Do wypadku doszło w środę rano w miejscowości Rudno w gminie Żmudź. Według wstępnych ustaleń policji, kierująca renault megane, 42-letnia mieszkanka Rzeszowa, podczas manewru wyprzedzania uderzyła w bok cysterny przewożącej paliwo.

Kobieta straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala. Kierujący ciężarowym volvo, 52-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej nie odniósł obrażeń.

Nie doszło też do naruszenia szczelności cysterny. Kierujący byli trzeźwi.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama