Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zapytaj kurator oświaty o reformę edukacji

Jak będzie wyglądała likwidacja gimnazjów? Czy nauczyciele powinni bać się zwolnień? Czy ósmoklasiści będą zdawali egzaminy – te i inne pytanie będzie można zadać za naszym pośrednictwem Teresie Misiuk, lubelskiemu kurator oświaty.
Zapytaj kurator oświaty o reformę edukacji
Teresa Misiuk

Czat na temat reformy edukacji odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 11 na naszym portalu www.dziennikwschodni.pl.

Na pytania do pani kurator czekamy już dziś. Należy je wysyłać na adres: agnieszka.kasperska@dziennikwschodni.pl.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama