Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie żyje pacjent szpitala w Chełmie. Już miał wyjść do domu

W poniedziałek pacjent chełmskiego szpitala najprawdopodobniej targnął się na swoje życie. 81-letni chełmianin powiesił się na kaloryferze w łazience przy sali, w której miał łóżko. W tym czasie jego sąsiad spał.
Nie żyje pacjent szpitala w Chełmie. Już miał wyjść do domu
Szpital w Chełmie

– Pacjent oddziału urologicznego był już po operacji i właśnie miał być wypisany ze szpitala – mówi Lech Wieczerza, prokurator rejonowy w Chełmie.

Nieżyjącego już pacjenta znaleźli pracownicy oddziału. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

– Szpital o tym, co wydarzyło się na urologii poinformował nas już około godziny siódmej rano – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji. – Z tego, co nasi funkcjonariusze zobaczyli na miejscu nic nie wskazywało na to, że do śmierci pacjenta mogły przyczynić się osoby trzecie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama