Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca pod wpływem narkotyków, a pasażer miał marihuanę

W miniony piątek w nocy policjanci zatrzymali 21-latka, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Okazało się też, że jego pasażer posiadał przy sobie marihuanę.
Kierowca pod wpływem narkotyków, a pasażer miał marihuanę

Do zdarzenia doszło na ulicy Lubelskiej w Chełmie. Policjanci zatrzymali do kontroli opla corsę. Kierowca i pasażer zachowywali się nerwowo, więc policjanci zdecydowali się ich przeszukać.

Okazało się, że 21-letni pasażer miał przy sobie marihuanę. Dodatkowo funkcjonariusze poddali kierowcę badaniu narkotesterem, które dało wynik pozytywny. Policjanci ustalili, że mężczyźni zażywali marihuanę razem.

Kierowcy grozi kara do dwóch, zaś pasażerowi do trzech lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama