Uczestnicy szkolenia o kryptonimie „No-Vo Alekxandryjskie” wzięli udział m.in. w zaprawie na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich w Puławach, dużo czasu spędzili także na basenie, gdzie poznawali techniki ratownictwa wodnego. Podczas innych zajęć doskonalili swoje umiejętności walki wręcz oraz poznawali tajniki zielonej taktyki. Młodzi mundurowi poznawali także sposoby gaszenia pożarów.
Reklama
Taktyka, walka i ratownictwo. Szkolenie dla uczniów i legionistów w Puławach
W weekend w Puławach odbyło się specjalne szkolenie dla uczniów klasy mundurowej w ZS nr 4 oraz legionistów z Legii Akademickiej w Lublinie.
- rs
- 22.03.2017 14:34

Autor: Mariusz Marek, ZS nr 3 w Puławach
Data dodania:
22.03.2017 14:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze