Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w skodę. Trafił do szpitala

Kierowca motocykla stracił panowanie nad maszyną i uderzył w skodę. 28-latek trafił do szpitala.
Stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w skodę. Trafił do szpitala
W piątek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Wojsławice.
 
Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Yamaha 28-latek stracił panowanie nad pojazdem.
 
Motocykl przewrócił się na jezdnię i uderzył w znajdujący się przed nim samochód marki Skoda, którym kierowała 62-letnia mieszkanka gminy Wojsławice.  Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama