Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zjeżdżała fordem z górki. Wpadła do rowu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło rano w Korhyniu (pow. tomaszowski). Ford zjechał tam do rowu.
Zjeżdżała fordem z górki. Wpadła do rowu

Autor: Policja

35-latka zjeżdżała fordem z górki i na zakręcie straciła nad nim panowanie. Auto wpadło do rowu i zatrzymało się w krzakach.

Z kobietą podróżowała jej 5-letnia córka. Nie odniosła obrażeń, podobnie jak kierująca. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama