Reklama
Lublinianka z sukcesem w konkursie kosmetycznym
W Warszawie odbył się 8. Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond. Uczniowie szkół kosmetycznych z całego kraju wzięli udział w konkursie kosmetycznym.
- opr. pab
- 20.03.2013 14:23

Pierwszy etap konkursu polegał na rozwiązywaniu zadań teoretycznych, w drugim etapie uczestnicy konkursu prezentowali makijaż zgodnie z tegorocznym tematem: \"Primabalerina”.
W konkursie wzięła udział Beata Szczepaniak, słuchaczka II roku Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych im. A. Bączkowskiego w Lublinie, reprezentująca kierunek technik usług kosmetycznych. Zdobyła ona dwie nagrody: puchar za II miejsce w konkursie oraz Nagrodę Publiczności.
Data dodania:
20.03.2013 14:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze