Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sześć osób rannych w wypadku na DK48. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Sześć osób zostało rannych, w tym jedna poważnie, w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 48 w rejonie miejscowości Sobieszyn (pow. rycki). Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Sześć osób rannych w wypadku na DK48. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Zdjęcie ilustracyjne

Asp. Radosław Żmuda z Komendy Powiatowej Policji w Rykach przekazał nam, że zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło około godz. 10.50.

Na DK48 zderzyły sie ze sobą czołowo dwa samochody. Rannych zostało 6 osób. Potrzebna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - śmigłowiec zabrał jedną osobę w stanie ciężkim do szpitala.

Z komunikatu Punktu Informacji Drogowej wynika, że w miejscu wypadku droga jest zablokowana, a policja wprowadziła objazdy przez Sobieszyn. Utrudnienia mogą potrwać 3 godziny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama