Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podejrzany pieprzyk? Sprawdź to. Badania będą darmowe

Czerniak to nowotwór skóry, który każdego roku diagnozowany jest u ok. 2 tys. Polek i Polaków. Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego i okolic będą mogli zaraz po weekendzie skorzystać z darmowych badań profilaktycznych znamion.
Podejrzany pieprzyk? Sprawdź to. Badania będą darmowe

Autor: zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Zostaną one przeprowadzone w ramach "Programu profilaktyki raka skóry dla mieszkańców województwa lubelskiego na lata 2022-2026".

Na gabinet medyczny ma być w poniedziałek zaadaptowana sala nr 72 na III piętrze Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim. Badania odbywać się mają w godz. 8-11. Skorzystać z nich mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy powiatu.

Ta akcja to dobra okazja, by zadbać o zdrowie i sprawdzić niepokojące objawy skórne. Wczesne wykrycie czerniaka, podobnie jak innych nowotworów daje duże szanse na skuteczne wyleczenie.


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama