Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy i terytorialsi ćwiczyli w Kraśniku

Dziś, 6 listopada, w Kraśniku wspólnie działali strażacy i terytorialsi.
Strażacy i terytorialsi ćwiczyli w Kraśniku
Dziś w Kraśniku wspólnie ćwiczyli strażacy PSP i terytorialsi

Autor: Kpt. Maciej Piątek, JRG PSP Kraśnik

Wjazd od strony ulicy Kolejowej był zablokowany, a dojazd możliwy od strony ulicy Przemysłowej. Zwiększona ilość służb, sił i środków w tym miejscu i okolicy jest działaniem zaplanowanym. 

Oo godziny 9 do 11 na ulicy Obwodowej w Kraśniku wspólnie ćwiczyli strażacy z PSP oraz żołnierze WOT. Celem było zgranie służb podczas sytuacji kryzysowej w ruchu drogowym.

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama