Reklama
Wczoraj rano w jednym z nie użytkowanych pomieszczeń domu wielorodzinnego przy ul. Piłsudskiego znaleziono zwłoki 44-letniej Wiesławy K. Był to już szósty w tym roku w woj. lubelskim przypadek zgonu z powodu wyziębienia organizmu.
Data dodania:
02.12.2001 20:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze