Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ofiara wyziębienia

Wczoraj rano w jednym z nie użytkowanych pomieszczeń domu wielorodzinnego przy ul. Piłsudskiego znaleziono zwłoki 44-letniej Wiesławy K. Był to już szósty w tym roku w woj. lubelskim przypadek zgonu z powodu wyziębienia organizmu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama