Żałoba po śmierci robotników spod Zamościa w Zakopanem. \"To byli grzeczni chłopcy\"
Brak słów, pechowy 13 lipca, tragedia... Tak mieszkańcy podzamojskiej Białowoli zareagowali na śmierć dwóch braci z ich wioski. Michał i Wojtek zginęli we wtorek na budowie w Zakopanem. Płaczą też w Cześnikach, bo stamtąd pochodziła trzecia ofiara katastrofy budowlanej, Krzysztof.
14.07.2010 16:58