Wąż wędrował po bloku, uciekł z mieszkania
Wąż wędrował dzisiaj dzisiaj rano w Zamościu, po kablu antenowym bloku na ulicy Orzeszkowej 38. Stworzenie nikomu nie zrobiło krzywdy, bo szybko zajął się nim jego właściciel. Informację o tym niecodziennym zdarzeniu i zdjęcie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.
16.07.2010 09:06