Roztoczański Park Narodowy kończy w tym roku 35 lat.
Trwają przygotowania do jubileuszowych uroczystości. Podczas wędrówki przez sosnowe, jodłowe i bukowe lasy można spotkać orlika krzykliwego, bociana czarnego, jelenia, a nawet rysia. Przy strumykach żeremia wybudowały bobry, na zwiedzających czeka też ostoja konika polskiego.
12.08.2009 21:49