Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Pracownik zamojskiej stacji paliw, który wymyślił napad został oskarżony

Pracownik zamojskiej stacji paliw, który wymyślił napad został oskarżony

Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Mowa o 21-letnim pracowniku zamojskiej stacji Orlen przy ul. Lubelskiej, który powiadomił policję o napadzie, którego nie było. 21.07.2009 14:13
Biłgorajskie: Policjant, który zwymyślał 23-latka został zawieszony w czynnościach

Biłgorajskie: Policjant, który zwymyślał 23-latka został zawieszony w czynnościach

Policjant ma zostać zawieszony w pracy, a sprawą zajmie się prokuratura. Jednak Adam S., który zarzucał funkcjonariuszowi m.in. wulgarność, także nie może spać spokojnie. To efekt awantury w biłgorajskim posterunku policji. 21.07.2009 14:07
Matcze: Opel dachował. Piątka młodych ludzi w szpitalu

Matcze: Opel dachował. Piątka młodych ludzi w szpitalu

Pięcioro młodych osób spod Hrubieszowa trafiło do szpitala po tym, jak ich opel podczas wymijania innego samochodu wjechał do rowu i dachował. 21.07.2009 11:34
Biłgoraj: Policja szuka \"seryjnych” włamywaczy do samochodów

Biłgoraj: Policja szuka \"seryjnych” włamywaczy do samochodów

W ciągu jednej tylko nocy z czterech samochodów zaparkowanych na terenie Biłgoraja zniknęły radioodtwarzacze. Policja nie wyklucza, że to dzieło jednej grupy. 21.07.2009 11:30
Bełżec: Został pobity, bo nie chciał dopłacić 200 zł za samochód

Bełżec: Został pobity, bo nie chciał dopłacić 200 zł za samochód

Sprzedali 24-latkowi stare audi za 600 zł, ale było im mało. Za samochód, który miał trafić na złom chcieli jeszcze 200 złotych gotówki. Gdy mężczyzna odmówił, został pobity i okradziony. Jeden ze sprawców jest już w rękach policji. Zatrzymanie drugiego to kwestia czasu. 21.07.2009 10:17
Bulwersujące nagranie z komendy: Posłuchaj, jak policjantom puszczają nerwy

Bulwersujące nagranie z komendy: Posłuchaj, jak policjantom puszczają nerwy

Dla mnie ty jesteś gnojem, który wypił piwo i pajacuje. Sam bym ci w ryja walnął – tak miał zwrócić się do mężczyzny policjant z Biłgoraja. Policja sprawdza, czy funkcjonariusze zachowali się wbrew wszelkim regułom. Posłuchaj całego nagrania, jak policjantom puszczają nerwy 20.07.2009 20:30
Policjant do pobitego: \"Sam bym Ci w ryja walnął jakbym trochę wypił\"

Policjant do pobitego: \"Sam bym Ci w ryja walnął jakbym trochę wypił\"

\"Dla mnie jesteś gnój, który wypił piwo i pajacuje. Chłopie zachowałeś się źle, stul uszy i zamknij ryj, bo jeśli tego nie zrobisz, to zaraz będziesz tu siedział a twoimi gazetami to ja sobie mogę dupę podetrzeć\" - tak zareagował jeden z policjantów, po tym jak pobici mężczyźni poprosili o pomoc. 20.07.2009 16:44
Wizyta prezydenta Kaczyńskiego w Krasnobrodzie odwołana po raz drugi

Wizyta prezydenta Kaczyńskiego w Krasnobrodzie odwołana po raz drugi

Prezydent RP Lech Kaczyński miał odwiedzić Krasnobród w piątek, 24 lipca. Ale po raz kolejny wizyta głowy państwa na Roztoczu nie dojdzie do skutku. Tym razem z powodu ...sezonu urlopowego. 20.07.2009 12:41
Turzyniec: Oberwał butelką i trafił do szpitala ze złamaniem czaszki

Turzyniec: Oberwał butelką i trafił do szpitala ze złamaniem czaszki

Młody mężczyzna zaatakował 58-latka, kiedy ten wracał pijany do domu. Napastnik zdzielił go butelką po głowie. Poszkodowany trafił do szpitala ze złamaniem podstawy czaszki. 20.07.2009 12:20
Samobójstwo w zamojskiej izbie wytrzeźwień. Powiesił się na kracie

Samobójstwo w zamojskiej izbie wytrzeźwień. Powiesił się na kracie

Zwłoki 54-letniego Tomasza Ł. znaleziono w sobotę około godz. 22.40. Mężczyzna powiesił się na pasku materiału oderwanego od koca, który przywiązał do kraty w oknie. Ciało zauważył jeden z pracowników podczas rutynowej kontroli sal w zamojskim \"żłobku” przy ul. Majdan. 20.07.2009 11:25
Pierwszy przypadek nowej grypy na Lubelszczyźnie

Pierwszy przypadek nowej grypy na Lubelszczyźnie

Wirus A/H1N1 dotarł już na Lubelszczyznę. Na szczęście stan zdrowia ośmioletniej dziewczynki z Biłgoraja, u której go wykryto, lekarze oceniają jako dobry. 19.07.2009 17:04
22-latka wypadła na imprezie z balkonu

22-latka wypadła na imprezie z balkonu

Przewłoka (gm. Jarczów). Kobieta podczas nocnej imprezy wyszła przewietrzyć się na niezabezpieczony barierką balkon i spadła z 4,5 metra na ziemię. Ze złamanym kręgosłupem trafiła do szpitala. 19.07.2009 12:08

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama