Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny, który dzisiaj rano w Chełmie został potrącony przez ciężarówkę.
To nie będzie wesoła Wielkanoc dla 21-latka z gminy Trawniki. Młody mężczyzna został zatrzymany z taką ilością narkotyków, że sąd postanowił go aresztować tymczasowo na 3 miesiące.
Nie tylko za zniszczenie mienia, ale również obrazę uczuć religijnych odpowie 43-latek z Lubartowa, który dokonał dewastacji przydrożnej kapliczki z figurą Matki Boskiej.
82-latek tak feralnie włączał się do ruchu przy ul. Paderewskiego w Nałęczowie, że kierowany przez niego nissan zderzył się z citroenem.
Pierwszego dnia kwietnia, czyli w Poniedziałek Wielkanocny zostanie otwarta dla zwiedzających trasa podziemna w oficynie zamojskiego ratusza.
Przez dwa dni ponad 140 wolontariuszy zebrało do koszyków prawie 1230 kg żywności. Powstaną z tego paczki, które trafią do rodzin podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem w Zamościu”.
Ma 3 kilometry długości. Wiedzie przez las. Na trasie można się sporo nauczyć. W Osuchach (gm. Łukowa) otwarto nową ścieżkę przyrodniczo-historyczną.
Chciał dobrze, ale nie wyszło. Mężczyzna, który postanowił obdarować ukochaną kwiatami ma poważny problem. Bo bukiet dla partnerki... ukradł, a niedługo po tym wpadł w ręce policji.
Pieszy szedł prawidłową stroną jezdni, ale nie miał odblasków i jadący audi 18-latek go nie zauważył i potrącił. Poszkodowany mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Na razie nie są znane personalia ofiary wypadku.
Reprezentantka „starego” ogólniaka była niepokonana w tegorocznej, trzynastej edycji „Scrabble Challenge”. Konkurs zorganizowano w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Zamościu.