Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Warunki korzystania z treści

  1. Bez uzyskania licencji korzystający ma prawo jedynie do zamieszczania w ograniczonej formie, w celach informacyjnych, w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, utworów (z wyłączeniem fotografii) rozpowszechnionych przez Corner Media sp. z o.o. w portalu www.dziennikwschodni.pl.
  2. W ramach dozwolonego użytku korzystający może zamieścić tytuł i maksymalnie 3 pierwsze zdania, korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.dziennikwschodni.pl/rss pod warunkiem, że:
    1. w miejscu, gdzie rozpowszechnia fragmenty materiałów, zamieści napis "czytaj dalej" i link aktywny, przekierowujący bezpośrednio do portalu www.dziennikwschodni.pl do dalszej części materiału. Tytuł linku (ang. anchor text) kierującego bezpośrednio do artykułu źródła odpowiadać będzie tytułowi danego artykułu źródłowego,
    2. zapewni, że linki kierujące do portalu www.dziennikwschodni.pl, z którego pochodzi utwór, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.
  3. Corner Media sp. z o.o. zastrzega, że materiały zamieszczone w portalu www.dziennikwschodni.pl i oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej, a ich kopiowanie i redystrybucja są zabronione.
  4. Jakiekolwiek użycie treści zamieszczanych w portalu w portalu www.dziennikwschodni.pl wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody i nabycia licencji.

Zobacz także: Regulamin portalu dziennikwschodni.pl