– Jako, że ładnemu we wszystkim ładnie, to nasza Starówka, mimo, że w sobolowym stroju, ale z lodowiskiem, to i tak prezentuje się niezwykle dostojnie – pisze Krzysztof Nowak z Paralotniarstwa Zamość.
Lot nad zaśnieżonym Zamościem
Film z przelotu nad Zamościem wysłał do nasz Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl
- Wideo Krzysztof Nowak
- 07.02.2017 12:52

ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze