Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Włodawa

Wyryki: wojsko wynagrodzi straty, prezydent Nawrocki oczekuje informacji

Wyryki: wojsko wynagrodzi straty, prezydent Nawrocki oczekuje informacji

Wojsko wynagrodzi straty mieszkańcom uszkodzonego domu w Wyrykach – zapewnia rzecznik MON, Janusz Sejmej. Jak dodał, MON nie komentuje doniesień „Rzeczpospolitej”, wedle których dom został uszkodzony polską rakietą. Prezydent Nawrocki oczekuje od rządu pilnej informacji. 16.09.2025 14:55
Banki krwi świecą pustkami. Lekarze biją na alarm

Banki krwi świecą pustkami. Lekarze biją na alarm

Wrzesień to trudny czas dla krwiodawstwa. Po wakacjach magazyny nie zostały jeszcze uzupełnione, a krew potrzebna jest ciągle do ratowania życia. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaprasza na cotygodniowe terenowe akcje oddawania krwi. 15.09.2025 09:11
Koniec działań wojskowego lotnictwa w naszym regionie

Koniec działań wojskowego lotnictwa w naszym regionie

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało o zakończeniu działań wojskowego lotnictwa w naszym regonie. 13.09.2025 18:07
Prokuratorzy badają, jaki obiekt spadł na dom w Wyrykach

Prokuratorzy badają, jaki obiekt spadł na dom w Wyrykach

Prokuratorzy badają, jaki obiekt spadł na dom mieszkalny w Wyrykach (Lubelskie) i zniszczył dach – informuje prokuratura. Na Lubelszczyźnie szczątki dronów znaleziono w dziewięciu miejscach. Kilka z nich zidentyfikowano jako drony typu Gerbera. 11.09.2025 14:53
Dron uderzył w dom w Wyrykach. Droga powiatowa zablokowana

Dron uderzył w dom w Wyrykach. Droga powiatowa zablokowana

Po wczorajszym incydencie w Wyrykach, dzisiaj zablokowana jest droga powiatowa. Chodzi o zabezpieczenie uszkodzonego budynku. 11.09.2025 08:56
Prokuratora zidentyfikowała trzy drony, które spadły na Lubelszczyźnie

Prokuratora zidentyfikowała trzy drony, które spadły na Lubelszczyźnie

Spośród znalezionych na Lubelszczyźnie szczątków dronów, trzy zidentyfikowano jako drony typu Gerbera. Nie znaleziono materiałów wybuchowych. 10.09.2025 18:27
Rosyjski dron zniszczył dom w Wyrykach. Gmina zapewnia lokal zastępczy

Rosyjski dron zniszczył dom w Wyrykach. Gmina zapewnia lokal zastępczy

Władze powiatu włodawskiego apelują do mieszkańców o zachowanie spokoju i nieuleganie dezinformacji. Właściciele domu, który został zniszczony przez zestrzelony dron dostaną lokal zastępczy. 10.09.2025 11:30
Rosyjskie drony nad Polską. Generał Jakubczyk: Zlekceważyliśmy zagrożenie

Rosyjskie drony nad Polską. Generał Jakubczyk: Zlekceważyliśmy zagrożenie

Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną. Część z nich została zestrzelona. Trwa nadzwyczajne posiedzenie Rady Ministrów, a sytuacja jest bezprecedensowa i równocześnie bardzo napięta. „Zlekceważyliśmy zagrożenie” – komentuje w programie „Dzień Wschodzi” generał brygady rezerwy Wojska Polskiego, Artur Jakubczyk. 10.09.2025 08:56
Pilne: Niezidentyfikowany obiekt spadł na dom i samochód w powiecie włodawskim

Pilne: Niezidentyfikowany obiekt spadł na dom i samochód w powiecie włodawskim

Dzsiaj nad ranem w miejscowości Wyryki w powiecie włodawskim niezidentyfikowany obiekt spadł na dom mieszkalny całkowicie niszcząc dach tego budynku oraz uszkadzając pojazd zaparkowany w jego pobliżu. Na miejscu pracują służby. 10.09.2025 08:12
Uszkodzony dron odnaleziony pod Białą Podlaską. Są kolejne lokalizacje

Uszkodzony dron odnaleziony pod Białą Podlaską. Są kolejne lokalizacje

Trwa poszukiwanie dronów, które w nocy naruszyły polską przestrzeń powietrzną. Wiadomo, że jeden z nich odnaleziono w Czosnówce blisko Białej Podlaskiej. 10.09.2025 07:35
Rosyjskie drony nad Polską. Reaguje NATO, UE i USA

Rosyjskie drony nad Polską. Reaguje NATO, UE i USA

Rosyjskie drony tej nocy wielokrotnie przekroczyły przestrzeń powietrzną Polski. Było ich kilkanaście. Część została zestrzelona. Operacja wojskowa na polskim niebie trwa. Jest apel do mieszkańców zagrożonych województw o pozostanie w domach. Dotyczy to lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Wojewoda lubelski zwołał sztab kryzysowy. 10.09.2025 04:03
Popił, poczuł benzynę we krwi i zaparkował w ogrodzeniu

Popił, poczuł benzynę we krwi i zaparkował w ogrodzeniu

39-latek z powiatu lubartowskiego „po spożyciu” chciał ukraść ciągnik, ale padło na samochód osobowy. Na podwójnym gazie rozbił ukradziony pojazd. Jazdę zakończył na ogrodzeniu. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który już usłyszał zarzuty. 04.09.2025 19:00

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama