Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Fałszywy hydraulik okradł mieszkankę Werbkowic

Fałszywy hydraulik okradł mieszkankę Werbkowic

Policja poszukuje oszusta, który podając się za pracownika spółdzielni mieszkaniowej ukradł jednej z mieszkanek złote precjoza warte 800 złotych. 13.04.2010 11:11
Smólsko Duże: Złodzieje wycinali drzewo po drzewie

Smólsko Duże: Złodzieje wycinali drzewo po drzewie

Gdy właściciele działki leśnej zjawili się na miejscu, włosy stanęły im dęba. Ktoś wyciął 75 sztuk dorodnych drzew, m.in. jodły i sosny. Sprawcy pozostawili łupy w lesie na zrębie. 13.04.2010 10:59
Uczniowie recytowali po niemiecku. Dostali nagrody

Uczniowie recytowali po niemiecku. Dostali nagrody

Turniej Szkół został rozstrzygnięty. Jego uczestnicy recytowali utwory w języku niemieckim, opisywali zabytki Schwäbisch Hall (to miasto partnerskie Zamościa), prezentowali bogate scenki teatralne i m.in. opracowywali wycieczki po Stuttgarcie. 12.04.2010 14:15
Dzieci dostały prezenty od Dziennika Wschodniego i Lubelli

Dzieci dostały prezenty od Dziennika Wschodniego i Lubelli

Lubelska \"Lubella” oraz oddział Dziennika Wschodniego z Zamościa podarowali dzieciakom 40 pudeł opakowań z musli. W każdym kartonie było kilkanaście paczek. 12.04.2010 14:07
Niemcy z wizytą u zamojskich policjantów

Niemcy z wizytą u zamojskich policjantów

Niemieccy policjanci wiedzą już, na jakich zasadach pracują ich zamojscy koledzy po fachu. Poznali ich wyposażenie, a nawet popróbowali swoich sił na zamojskiej strzelnicy. Wszystko to w ramach wizyty, jaką ostatnio złożyli w Zamościu. 12.04.2010 14:02
III Hetmańskie Targi Pracy odbędą się w innym terminie

III Hetmańskie Targi Pracy odbędą się w innym terminie

W związku z trwającą żałobą narodową odwołane zostały planowane na wtorek 13 kwietnia III Hetmańskie Targi Pracy. Impreza organizowana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu odbędzie się jednak na pewno. Jej nowy termin to czwartek 22 kwietnia. 12.04.2010 13:13
Tomaszowskie: Złodzieje buszowali w gołębnikach

Tomaszowskie: Złodzieje buszowali w gołębnikach

11 sztuk gołębi rasy zamojskiej mają za zadanie odnaleźć tomaszowscy policjanci. Ich zadaniem jest również znaleźć tych, którzy ptaki wyprowadzili z dwóch gołębników w miejscowościach Nedeżów (gm. Jarczów) i pobliskiej Nowej Wsi. 12.04.2010 13:01
Jak 18-letni pijany kierowca passata uciekał przed policją

Jak 18-letni pijany kierowca passata uciekał przed policją

Pierwszy znak do zatrzymania dostał w Święciu. Później policjanci próbowali go zatrzymać jeszcze w Tomaszowie Lubelskim i Suścu. Bezskutecznie, ale tylko do czasu. W końcu, po blokadzie drogi pijanego kierowcę udało się dopaść na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego. 18-latek był pijany. 12.04.2010 12:45
Zamojszczyzna po katastrofie samolotu z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie

Zamojszczyzna po katastrofie samolotu z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie

To nowy Katyń - tak tragedię spod Smoleńska komentuje ks. bp Mariusz Leszczyński, biskup pomocniczy diecezji zamojsko-lubaczowskiej, który dziś o godz. 18 w zamojskiej Katedrze odprawi mszę świętą w intencji ofiar katastrofy. Biało-czerwone flagi z kirem wiszą już na większości urzędów, ale też w oknach prywatnych domów w regionie. 10.04.2010 10:52
W Tomaszowie Lubelskim powstaną nowe place zabaw

W Tomaszowie Lubelskim powstaną nowe place zabaw

Tomaszowski magistrat zabiera się za budowę dwóch doskonale wyposażonych placów zabaw. Każdy z nich będzie kosztował po 160 tys. zł. Powstaną przy szkołach podstawowych nr 2 i nr 3. 09.04.2010 17:45
Ona ma talent. Kasia Tymicka - młoda poetka

Ona ma talent. Kasia Tymicka - młoda poetka

Gdy się ma natchnienie trzeba siadać do stołu i natychmiast przelewać myśli na papier. A gdy notatki zamieniają się w rymy, lub pełne są przenośni lub tajemniczych porównać… wtedy jest się poetą. Do takiego wniosku doszła prawie 13-letnia Kasia Tymicka z Józefowa. 09.04.2010 17:35
Hrubieszów: Nowa dyrekcja szpitala nie podoba się lekarzom

Hrubieszów: Nowa dyrekcja szpitala nie podoba się lekarzom

Wypowiedzenia złożyło w zeszłym roku kilkunastu lekarzy. Zapowiedzieli, że wrócą do pracy, gdy starosta odwoła dyrektora i jego zastępczynię. Tadeusz Garaj pożegnał się ze stanowiskiem. – Wicedyrektorce nie spadł włos z głowy, a teraz nawet awansowała – oburzają się dziś niektórzy specjaliści. 09.04.2010 17:28

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama