Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Kierownik USC w Potoku Górnym skazany za pobieranie opłat \"na lewo\"

Kierownik USC w Potoku Górnym skazany za pobieranie opłat \"na lewo\"

Półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata, grzywna w wysokości 1 tys. złotych oraz dwuletni zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych. Taki wyrok usłyszał wczoraj kierownik USC w Potoku Górnym, który odpowiadał za przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 09.04.2010 17:23
Ordynator hrubieszowskiej chirurgii prawomocnie skazany za łapówki

Ordynator hrubieszowskiej chirurgii prawomocnie skazany za łapówki

Dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat oraz 10 tys. złotych grzywny dla ordynatora oddziału chirurgicznego hrubieszowskiego szpitala. Oskarżony o przyjęcie 18 łapówek Stanisław D. przez 6 lat nie będzie mógł zajmować stanowiska ordynatora. 09.04.2010 12:25
Hrubieszów: Więzień został skazany za atak na funkcjonariusza

Hrubieszów: Więzień został skazany za atak na funkcjonariusza

Zaatakował funkcjonariusza więzienia nożykiem z maszynki do golenia. Jednak przed sądem odpowiadał nie za czynną napaść, ale za naruszenie nietykalności cielesnej. 41-letni obywatel Białorusi został skazany za to na 3 miesiące więzienia. Prokuratura zapowiedziała apelację. 09.04.2010 12:09
Dobromierzyce: Kurator będzie pilnował, ale dzieci zostają z rodzicami

Dobromierzyce: Kurator będzie pilnował, ale dzieci zostają z rodzicami

Cztery dziewczynki zostaną w domu, bo sąd uchylił dziś tymczasowe postanowienie o umieszczeniu dzieci Anny i Piotra Łabenckich w pogotowiu opiekuńczym. 08.04.2010 14:47
Rozdajemy wejściówki na koncert baletu Bieriozka

Rozdajemy wejściówki na koncert baletu Bieriozka

To będzie wyjątkowy wieczór i wyjątkowa okazja do podziwiania tańca. Jutro w hali zamojskiego OSiR (ul. Królowej Jadwigi 8) wystąpi światowej sławy balet Bieriozka. Nasi Czytelnicy mogą liczyć na darmowe wejściówki. 08.04.2010 13:52
Na nowych ławkach obok Nadszańca można sobie nabić guza

Na nowych ławkach obok Nadszańca można sobie nabić guza

Razem z nowiutkimi boksami handlowymi przy ul. Łukasińskiego wchodzimy w nowoczesność. Tylko, że nie jest ona pełnowymiarowa. Przekonał się o tym 30-letni, wysoki mieszkaniec Zamościa, który chciał usiąść na jednej z zamontowanych przy boksach ławek. Efekt? Omal nie nabił sobie… guza. 08.04.2010 13:39
Żydzi chcą odzyskać działkę przy ZDK. Co będzie z wielomilionową inwestycją?

Żydzi chcą odzyskać działkę przy ZDK. Co będzie z wielomilionową inwestycją?

Komisji rabinicznej udało się już zablokować budowę mieszkań dla niepełnosprawnych. Możliwe, że tak samo będzie z modernizacją domu kultury. 08.04.2010 13:23
Radny chce zmienić nazwę ulicy Kilińskiego

Radny chce zmienić nazwę ulicy Kilińskiego

Zapowiada się awantura. Chodzi o pomysł Marka Dziury, radnego PiS. Chce on zmienić nazwę części ulicy Kilińskiego. Według niego jest ona przedzielona obwodnicą, co… wprowadza w błąd mieszkańców Zamościa. Dzisiaj ta sprawa będzie rozpatrywana na zebraniu osiedlowym. 08.04.2010 13:06
Przy drugim podejściu radni Józefowa zgodzili się na budowę \"Orlika\"

Przy drugim podejściu radni Józefowa zgodzili się na budowę \"Orlika\"

Wielka radość w Józefowie. Radni zgodzili się w końcu na budowę kompleksu boisk wielofunkcyjnych. A to oznacza, że w gminie powstanie pierwszy \"Orlik”. – Zgoda buduje! – cieszą się władze miasteczka. 08.04.2010 12:59
Pijany nastolatek jechał motorowerem przez Kalinowice

Pijany nastolatek jechał motorowerem przez Kalinowice

Uderzył w opla i pojechał dalej. Ale policji udało się go zatrzymać. 15-letni motorowerzysta był pijany. 08.04.2010 12:54
Szarowola: Groził, że podpali dom. I podpalił

Szarowola: Groził, że podpali dom. I podpalił

46-letni mieszkaniec Szarowoli koło Tomaszowa Lubelskiego, który podpalił mieszkanie, dochodzi jeszcze do siebie w zamojskiej izbie wytrzeźwień. Gdy kac minie, mężczyzna usłyszy zarzuty. 08.04.2010 11:31
W zamojskim \"ekonomiku\" trwa wielkie śpiewogranie

W zamojskim \"ekonomiku\" trwa wielkie śpiewogranie

W zamojskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (dawny \"ekonomik”) trwa zamojskie śpiewo-granie. Emocji jest mnóstwo. 08.04.2010 11:25

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama