Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Mokrelipie: Znaleziono kolejne zwłoki. Martwy 32-latek leżał w rowie

Mokrelipie: Znaleziono kolejne zwłoki. Martwy 32-latek leżał w rowie

Zwłoki 32-latka odnalazł w środę w przydrożnym rowie jeden z mieszkańców wioski Mokrelipie (gm. Radecznica), który zaniepokoił się jego zaginięciem. Denat ostatni raz był widziany w drugi dzień świąt. 08.04.2010 10:51
Zamojscy szóstoklasiści skończyli pisać swój pierwszy poważny egzamin

Zamojscy szóstoklasiści skończyli pisać swój pierwszy poważny egzamin

Zgodnie zapewniają, że wielkiego strachu nie było. Niektórzy jeszcze rano wertowali podręczniki i zeszyty, inni \"poszli na żywioł”. Jednak podczas egzaminu niektórzy \"trochę” się denerwowali. 08.04.2010 10:41
Grabowiec: VW rozbił się na drzewie. Nie żyje 11-latka

Grabowiec: VW rozbił się na drzewie. Nie żyje 11-latka

W Grabowcu (powiat zamojski) VW sharan uderzył w drzewo. 11-letnia dziewczynka zginęła na miejscu. Jej siostra i rodzice zostali ranni. Pogotowie zabrało ich do szpitala. 07.04.2010 17:39
Drogi w gminie Mircze nadal są dziurawe, ale dzieci wróciły do szkół

Drogi w gminie Mircze nadal są dziurawe, ale dzieci wróciły do szkół

Dzieci z gminy Mircze wróciły dzisiaj do swoich szkół. Przed świętami decyzją wójta gminy we wszystkich placówkach odwołano lekcje. Powodem był fatalny stan dróg, który uniemożliwiał autobusom szkolnym pokonanie niektórych odcinków. 07.04.2010 13:04
Cerkiew w Szczebrzeszynie zostanie wkrótce otwarta dla zwiedzających

Cerkiew w Szczebrzeszynie zostanie wkrótce otwarta dla zwiedzających

Cerkiew w Szczebrzeszynie wygląda naprawdę okazale. Prace remontowe trwają, ale świątynia niebawem zostanie otwarta. Udostępniona zostanie także dla turystów. A jest co oglądać. Unikatowe XVI i XVII-wieczne polichromie prezentują się wspaniale. 07.04.2010 12:56
Dziś otwarcie gminnego centrum współpracy polsko-niemieckiej w Wólce Wieprzeckiej

Dziś otwarcie gminnego centrum współpracy polsko-niemieckiej w Wólce Wieprzeckiej

W Wólce Wieprzeckiej odbędzie się dzisiaj otwarcie gminnego centrum współpracy polsko-niemieckiej. Opiekuje się nim stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne \"Leśne Sioło”. Jego członkowie będą organizować konkursy, spektakle i turnieje językowe. 07.04.2010 12:50
Urzędnicy ze Zwierzyńca dokarmiają bobry, żeby nie podgryzały drzew

Urzędnicy ze Zwierzyńca dokarmiają bobry, żeby nie podgryzały drzew

Zwierzynieccy urzędnicy próbują przechytrzyć miejscowe bobry. Podkładają im ich ulubiony przysmak, czyli… wierzbę. Dzięki temu ich apetyt na inne drzewa, m.in. przy Stawie Kościelnym podobno się odrobinę zmniejszył. 07.04.2010 12:37
Burmistrz Józefowa będzie przekonywał radnych do budowy Orlika

Burmistrz Józefowa będzie przekonywał radnych do budowy Orlika

Burmistrz Józefowa podjął jeszcze jedną próbę uratowania 666 tys. złotych przyznanych na budowę kompleksu boisk sportowych \"Orlik”. Dzisiaj o godz. 18 rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Józefów. Udział w niej zapowiedzieli mieszkańcy. 07.04.2010 12:29
Szwagier dał mu nauczkę, ale pokrzywdzony może mieć kłopoty

Szwagier dał mu nauczkę, ale pokrzywdzony może mieć kłopoty

Wszystko zostaje w rodzinie: śledczy nie będą ścigać sprawców pobicia mieszkańca gminy Księżpol, bo nie chce tego pokrzywdzony. Ten ostatni może mieć jednak kłopoty – prokuratura zbada, czy nie znęcał się nad żoną. 07.04.2010 12:24
Gorajec Zagroble: Mercedes stuknął w golfa

Gorajec Zagroble: Mercedes stuknął w golfa

Kierowcy byli trzeźwi, ale jeden z nich jechał zdecydowanie za szybko. Na zakręcie drogi w Gorajcu Zagroble (gm. Radecznica\" doszło do wypadku. 07.04.2010 11:32
W Kątach koło Szczebrzeszyna znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny

W Kątach koło Szczebrzeszyna znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny

W kompleksie leśnym w okolicach Kątów II k. Szczebrzeszyna odnaleziono we wtorek zwłoki 44-latka. Wcześniej w jednej z altanek zmarła 47-letnia bezdomna. Choć wykluczono udział osób trzecich, to w obu przypadkach prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. 07.04.2010 11:27
19-latek uciekał przed policją. Potrącił dwie osoby

19-latek uciekał przed policją. Potrącił dwie osoby

Jechał samochodem po pijaku, potrącił dwie osoby i uciekał przed policją. 07.04.2010 11:22

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama