Sprawca kolizji przy ul. Peowiaków uciekł, bo był pijany
W ogóle nie powinien był siadać za kierownica. Po pierwsze dlatego, że był pijany, po drugie, bo miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za …jazdę po pijanemu. 25-latek z Zamościa, który w czwartek spowodował kolizję stanie przed sądem.
27.11.2009 10:12