Andrzejki spędzili przy szachownicy
47 zawodników z Krasnobrodu, Hutek, Tomaszowa Lubelskiego, Starej Huty i Zamościa wzięło udział II Andrzejkowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu. Wygrał Szymon Łuczka z Tomaszowa Lubelskiego.
30.11.2009 13:08