Hrubieszowskie: Chcieli haraczu. Narozrabiali w barze. Trafili do aresztu
Co robić, żeby się nie narobić, ale zarobić? Można np. \"ochraniać” bar. Na taki pomysł wpadli młodzi mieszkańcy Hrubieszowa i postanowili go zrealizować. Z haraczu nic im nie wyszło, natomiast w wiezieniu mogę teraz spędzić nawet 10 lat.
06.11.2009 13:46