Gimnazjaliści pobili młodszego kolegę, bo... miał bluzę Unii Hrubieszów
Przytrzymywali 13-latka za szyję i kopali po nogach, a na koniec zabrali mu z plecaka bluzę wartą 40 zł. Policja ustaliła, że za rozbojem stoi sześciu gimnazjalistów. Spuścili koledze lanie, bo miał bluzę ich ulubionej drużyny – Unii Hrubieszów. Dyrekcja szkoły zapewnia, że to nie był przejaw fali.
06.10.2009 14:38