Jedenastu w golfie wjechało w drzewo – finał
Do samochodu wsiadło ośmioro pasażerów, dla dwóch kolejnych znalazło się miejsce w bagażniku. Wcześniej pili alkohol. Wpadli w poślizg i rozbili się na drzewie. Kierujący volkswagenem golfem uciekł, a sześcioro podróżnych trafiło do szpitala, gdzie jeden zmarł.
05.10.2009 18:06