Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Uczniowie plastyka wychodzą ze swoją sztuką do ludzi

Uczniowie plastyka wychodzą ze swoją sztuką do ludzi

Zamojski Rynek Wielki zamieni się w… wielką pracownię malarską i rzeźbiarską oraz galerię. Mieszkańcy miasta będą mogli posłuchać wykładów, podpatrywać twórców przy pracy i zobaczyć mnóstwo dzieł sztuki, które dotąd spoczywały w magazynach \"plastyka”. Artyści wkroczą nawet do zoo. 25.09.2009 16:09
Józefów: Przed wyjazdem do Afganistanu żołnierze będą się szkolić w kamieniołomach

Józefów: Przed wyjazdem do Afganistanu żołnierze będą się szkolić w kamieniołomach

Główne elementy ćwiczeń to wspinaczka i organizacja obrony przed zasadzką w górach. Pole do popisu na stromych zboczach będą mieli też kierowcy rosomaków i hummerów Za kilka dni roztoczański Józefów zamieni się w Afganistan. 25.09.2009 16:01
Biłgorajskie: Kierownik USC w Potoku Górnym wyłudzał pieniądze od petentów

Biłgorajskie: Kierownik USC w Potoku Górnym wyłudzał pieniądze od petentów

Za dodatkowe odpisy aktów urodzenia, małżeństwa czy zgonu trzeba płacić wszędzie. W Potoku Górnym opłaty nie trafiały jednak do gminnej kasy, ale do portfela kierownika USC. Takie podejrzenia mają biłgorajscy śledczy, którzy zajęli się sprawą po sygnałach zbulwersowanych interesantów. 25.09.2009 15:53
Szczebrzeszyn: Ściagali się z czasem i z rówieśnikami

Szczebrzeszyn: Ściagali się z czasem i z rówieśnikami

Najmłodsi skończyli dopiero 7 lat. Najstarsi mają już znacznie więcej. Wszyscy wystartowali w II Otwartych Biegach Ulicznych im. Bronisława Pietruszyńskiego, które zorganizowano w Szczebrzeszynie. 25.09.2009 15:47
Kolonia Łaszczów: Opel wbił się w wóz - kierowca w stanie ciężkim

Kolonia Łaszczów: Opel wbił się w wóz - kierowca w stanie ciężkim

Po uderzeniu w podczepioną do traktora przyczepkę, kierowca opla astry w ciężkim stanie trafił do szpitala. Do dzisiaj nie odzyskał przytomności. Do wypadku doszło w czwartek około godz. 20 w Kolonii Łaszczów (pow. tomaszowski). 25.09.2009 11:47
Zatrzymana na granicy 14-letnia Łotyszka wraca do domu

Zatrzymana na granicy 14-letnia Łotyszka wraca do domu

Konwój policyjny z 14-letnią Łotyszką wyruszył dzisiaj rano z Zamościa na północny-wschód kraju, by na polsko-litewskiej granicy przekazać dziewczynkę stronie łotewskiej. 25.09.2009 10:59
Bracia nawrzucali mundurowym i teraz muszą się meldować

Bracia nawrzucali mundurowym i teraz muszą się meldować

Do trzech lat pozbawienia wolności dwóm braciom z Zamościa za naruszenie nietykalności cielesnej, groźby oraz znieważenie funkcjonariuszy policji. Prokuratura zastosowała wobec podejrzanych dozór policyjny. 25.09.2009 10:40
Syreny alarmowe wystraszyły mieszkańców Zamościa

Syreny alarmowe wystraszyły mieszkańców Zamościa

Kilkanaście syren alarmowych postawiło wczoraj na równe nogi całe miasto. Zamościanie nie wiedzieli, co ten alarm może oznaczać. Wiele osób się wystraszyło. Okazało się, że były to tylko ćwiczenia systemu ostrzegawczego zarządzone przez wojewodę. 25.09.2009 10:31
Tomaszów Lubelski: Odtworzyli wojnę i zdobyli nagrodę

Tomaszów Lubelski: Odtworzyli wojnę i zdobyli nagrodę

Inscenizacja bitew pod Tomaszowem Lub. \"Ocalić od zapomnienia” zajęła drugie miejsce w konkursie Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny województwa. Bezkonkurencyjny okazał się lubelski Jarmark Jagielloński. 25.09.2009 09:10
W krasnobrodzkim sanatorium dla dzieci powstanie basen

W krasnobrodzkim sanatorium dla dzieci powstanie basen

W krasnobrodzkim sanatorium rusza budowa nowoczesnego Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem rehabilitacyjnym. Koszt całej inwestycji to ok. 10 milionów złotych. 24.09.2009 13:47
Zaproś gości na wesele w czwartek lub w niedzielę. Soboty są już zajęte

Zaproś gości na wesele w czwartek lub w niedzielę. Soboty są już zajęte

W domach weselnych soboty rezerwowane są co najmniej z rocznym wyprzedzeniem, dlatego coraz więcej par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w niedzielę. Sakramentalne \"tak” wypowiadane są także we wtorki, środy i czwartki. 24.09.2009 13:41
Komendant nagrodził policjantów, którzy uratowali samobójcę

Komendant nagrodził policjantów, którzy uratowali samobójcę

Hrubieszów. Nagrody pieniężne odebrali dzisiaj asp. Marek Gałka i sierż. szt. Mariusz Urbański z ogniwa patrolowo-interwencyjnego hrubieszowskiej policji. Gratulacje i koperty przekazał im zastępca lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji, insp. Mirosław Sokal. 24.09.2009 12:40

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama