Policjant po służbie złapał wandali
Grozi im do 5 lat więzienia. Jeden już przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze, ale drugi idzie w zaparte. Dwóch wandali, którzy zniszczyli samochody zaparkowane przy ul. Brzozowej w Zamościu dopadł policjant, gdy wracał do domu po służbie.
18.09.2009 12:29