Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Mieszkańcy Szczebrzeszyna nie chcą anten na wieży zabytkowego kościoła

Mieszkańcy Szczebrzeszyna nie chcą anten na wieży zabytkowego kościoła

W Szczebrzeszynie znów zawrzało. Burmistrz postanowił ustalić warunki lokalizacji anten telefonii komórkowej na zabytkowym kościele św. Mikołaja. Na nic zdały się protesty ponad 80 osób, mieszkających w sąsiedztwie świątyni. 10.08.2009 14:42
Weekend na drogach. Doszło do kilku wypadków

Weekend na drogach. Doszło do kilku wypadków

Rozbity motocykl i kilka aut. Ranni kierowcy i podróżujący z nimi pasażerowie. W miniony weekend na drogach regionu doszło do kilku groźnych wypadków. Na szczęście, nikt nie zginął. 10.08.2009 11:52
Internetowy oszust nabrał mieszkańca Tarnogrodu

Internetowy oszust nabrał mieszkańca Tarnogrodu

30-latkowi z gminy Tarnogród zamarzyło się kupno volkswagena passata. Na giełdzie internetowej znalazł interesujący model. A teraz sprawą zajmuje się policja, bo auto do nabywcy nie dotarło. 10.08.2009 11:44
Brudzą lasy, bo wywóz śmieci kosztuje

Brudzą lasy, bo wywóz śmieci kosztuje

Nasze lasy toną w śmieciach. Bo gminnych kontenerów już nie ma, a gospodarze niechętnie podpisują umowy na wywóz nieczystości. Tylko wójt gminy Zamość wysłał ostatnio do 275 takich krnąbrnych osób zawiadomienie o wszczęciu postępowań administracyjnych. 09.08.2009 22:06
Tomaszowscy policjanci opowiadają dzieciom, jak bezpiecznie spędzić wakacje

Tomaszowscy policjanci opowiadają dzieciom, jak bezpiecznie spędzić wakacje

Wakacje są po to, żeby odpocząć. Nie ma lekcji, jest dużo wolnego czasu i mnóstwo pomysłów. Ważne, żeby te pomysły nie zagrażały wypoczywającym dzieciom. Do tego właśnie, podczas spotkań w ramach akcji \"Bezpieczne wakacje” przekonuje policja. 07.08.2009 14:34
Hrubieszowskie: Policja zatrzymała przemytnika. Stracił wszystkie papierosy

Hrubieszowskie: Policja zatrzymała przemytnika. Stracił wszystkie papierosy

Ukrainiec nie podejrzewał nawet, że policja jest na jego tropie. No i się rozczarował. Dzisiaj stracił cały transport dokładnie 377 paczek papierosów, które nielegalnie wwiózł do Polski. 07.08.2009 14:24
Tomaszowskie: Po wypadku na drodze nr 850. Ofiarą był 69-latek z Wożuczyna

Tomaszowskie: Po wypadku na drodze nr 850. Ofiarą był 69-latek z Wożuczyna

W wypadku, do którego przedwczoraj popołudniu doszło w Podhuciu (gm. Tarnawatka) zginął 69-latek z Wożuczyna (gm. Rachanie). Mężczyzna nie miał szans na przeżycie, gdy jego volkswagen zderzył się ciężarówką. 07.08.2009 10:30
Biłgoraj: Skusiły się na świecidełka. Nie pogardziły gotówką

Biłgoraj: Skusiły się na świecidełka. Nie pogardziły gotówką

Były cztery. Weszły do sklepu i zrobiły tzw. sztuczny tłok. A potem skradły sztuczną biżuterię i trochę gotówki. 07.08.2009 10:15
Olchowiec: Obrobił kolegów z plantacji borówek

Olchowiec: Obrobił kolegów z plantacji borówek

Okradzeni nie mają wątpliwości, że pieniądze zabrał im kolega. Policja szuka teraz 29-latka z warszawy, który w czwartek ulotnił się bez uprzedzenia z plantacji borówek amerykańskich w Olchowcu (gm. Obsza, pow. biłgorajski). 07.08.2009 09:45
Wicemarszałek Bratkowski idzie do sądu za plotki o romansie swojej córki z duchownym

Wicemarszałek Bratkowski idzie do sądu za plotki o romansie swojej córki z duchownym

W piątek do sądu grodzkiego w Zamościu ma trafić komplet dokumentów niezbędnych, by ruszył proces wytoczony przez Arkadiusza Bratkowskiego, wicemarszałka województwa z ramienia PSL. Polityk chce na drodze sądowej doprowadzić do ukarania winnych, którzy szkalowali jego pełnoletnią córkę. 06.08.2009 19:30
Wypadek na drodze nr 850. Jedna osoba nie żyje. Trasa zablokowana

Wypadek na drodze nr 850. Jedna osoba nie żyje. Trasa zablokowana

Tragiczny wypadek na drodze nr 850 w Podhuciu (gm. Tarnawatka, powiat tomaszowski). Osobowy volkswagen zderzył się z ciężarówką. Kierowca zginął na miejscu. Trasa Tomaszów Lubelski - Hrubieszów jest zablokowana. 06.08.2009 14:26
Krajowa Spółka Cukrowa jest gotowa płacić zwalnianym pracownikom nawet po 100 tysięcy złotych

Krajowa Spółka Cukrowa jest gotowa płacić zwalnianym pracownikom nawet po 100 tysięcy złotych

KSC zachęca pracowników cukrowni do rezygnacji z pracy. Kusi odprawą w wysokości 80 tys. zł. brutto. Do tego doliczona może zostać jedna albo trzy pensje. W sumie na start w bezrobocie można dostać nawet 100 tys. zł. 06.08.2009 13:20

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama