Tomaszowscy policjanci opowiadają dzieciom, jak bezpiecznie spędzić wakacje
Wakacje są po to, żeby odpocząć. Nie ma lekcji, jest dużo wolnego czasu i mnóstwo pomysłów. Ważne, żeby te pomysły nie zagrażały wypoczywającym dzieciom. Do tego właśnie, podczas spotkań w ramach akcji \"Bezpieczne wakacje” przekonuje policja.
07.08.2009 14:34