Ryby trafiły w sieci, a kłusownicy do policyjnego aresztu
Szczupaki, okonie i płocie złapali w swoje sieci kłusownicy na Bugu. Mężczyzn, którzy wyłowili je nielegalnie, namierzyli pogranicznicy. Teraz zajmuje się nimi policja. Trzej mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym.
31.07.2009 10:24