Peresołowice: Bezdomni się wyprowadzili, ich były szef został oskarżony
Miała pomagać potrzebującym, tymczasem jej podopieczni twierdzili, że są okradani i zastraszani. Sprawą zajęła się prokuratura i oskarżyła byłego szefa fundacji o przywłaszczenie mienia i nierzetelne prowadzenie dokumentacji.
02.07.2009 08:06