Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

(alf)

Lista artykułów:

Rachunek wojennych strat

Rachunek wojennych strat

Ekologiczna poprawność świń

Ekologiczna poprawność świń

Do jednej kieszeni dają, z drugiej zabierają – narzekają producenci rolni na unijne dotacje. Bo utrzymanie się na rynku wymaga dostosowania do norm wspólnoty. Hodowcy trzody chlewnej muszą zainwestować spore pieniądze, by sprostać wymogom ochrony środowiska.

"Słoneczny” bez światła?

"Słoneczny” bez światła?

Pan Jarek szedł półtora dnia z Lublina, aby znaleźć dach nad głową w Domu Pomocy \"Słoneczny” w Podlodowie. Kilka tygodni temu na bezdomnych czekały tam wolne miejsca. Teraz z lokum jest kłopot - jedzenia nie brakuje, ale kończy się opał i rosną długi za elektryczność.

Zabij strach

Zabij strach

Jeśli na myśl o wieczornym spacerze ogarnia Cię paniczny strach, najwyższa pora, aby rozpocząć trening odwagi. Centrum Inicjatyw Społecznych organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla pań w ramach ogólnopolskiego programu „Kobieta Bezpieczna”.

Warszawski inżynier z Dęblina

Warszawski inżynier z Dęblina

Nie wyjeżdżając z Dęblina, będzie można studiować na Wydziale Mechaniki, Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Zapytaj babcię o sąsiadów

Zapytaj babcię o sąsiadów

Szkoły nasze i wasze

Szkoły nasze i wasze

Odwołania starosty ryckiego domaga się Centrum Edukacji i Zarządzania w Rykach. Zarzuca mu brak kompetencji do sprawowania urzędu i bezprawną odmowę rejestracji nowych szkół. Starostwo utrzymuje, że podejmuje dobre decyzje.

Obroń się sama

Obroń się sama

Za nami dwie edycje w Świdniku, dwie w Lublinie. Bezpłatne kursy samobrony dla pań cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy zdecydowali się rozpocząć kolejną turę zajęć.

Więcej narciarzy

Więcej narciarzy

Tysiąc pięćset osób na godzinę może skorzystać z wyciągu narciarskiego w Rąblowie. Od kilku dni na okrągło pracują dwa wyciągi. – Do nas przyjeżdżają głównie „naukowcy” – śmieje się Kazimierz Antoń, właściciel wyciągu w Rąblowie. – Tutaj uczą się jeździć zanim wybiorą się na trasy w wysokich górach.

Inwestor turystyczny pilnie poszukiwany

Inwestor turystyczny pilnie poszukiwany