Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

(maw)

Lista artykułów:

 Testy psychologiczne na rozmowie o pracy

Testy psychologiczne na rozmowie o pracy

Coraz więcej firm wykorzystuje je zarówno w procesie naboru nowych osób, jak również przy planowaniu ścieżek karier już zatrudnionych. O czym mowa? O testach psychologicznych.

Irlandia nieźle płaci

Irlandia nieźle płaci

Od 1 maja 2004 r. możemy legalnie pracować w Irlandii. O pracę wcale nie jest łatwo, ale największe szanse na znalezienie tam zatrudnienia mają opiekunki do dzieci i osób starszych, budowlańcy, pracownicy hotelarstwa i gastronomii oraz kierowcy.

Inżynier ma dobrą pensję

Inżynier ma dobrą pensję

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? Podpowiadamy: wybierz studia inżynierskie. Po ich ukończeniu nie tylko bez problemu znajdziesz pracę, ale również możesz liczyć na niezłą pensję.

Farmaceuci szukają etatów

Farmaceuci szukają etatów

Mimo spowolnienia gospodarczego nie brakuje ofert pracy w branży farmaceutycznej, zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Poszukiwani są zarówno kierownicy aptek i technicy farmacji, jak również przedstawiciele medyczni.

Wyjechać do pracy za granicę

Wyjechać do pracy za granicę

- Wybieram się do pracy do Anglii. W gazecie znalazłam ogłoszenie, że szukają chętnych do fabryki. Niestety, pracodawca podał tylko numer telefonu. Czy to wiarygodne ogłoszenie? Boję się, że zostanę oszukana - pyta pani Magda.

Przed sąd za męczenie radiem

Przed sąd za męczenie radiem

Mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego odpowie przed sądem za zmuszanie swojej żony i córki do słuchania Radia Maryja.

Tylko dla orłów

Tylko dla orłów

Średnia ocen z egzaminu dojrzałości nie może być niższa niż 4,0. To nowe kryterium, które muszą spełnić tegoroczni maturzyści z terenów popegeerowskich, by móc ubiegać się o stypendia pomostowe (380 zł), przyznawane na pierwszym roku studiów w uczelniach państwowych.

Zamojska rada prześwietlona

Zamojska rada prześwietlona

Kolejnych czterech radnych Rady Miejskiej Zamościa może stracić stołki. Z wezwaniem o wygaśnięciu ich mandatów wystąpi wojewoda lubelski – dowiedzieliśmy się wczoraj.

Z unii, a zagłosują u nas

Z unii, a zagłosują u nas

Mieszkający w Polsce obywatele krajów Unii Europejskiej mogą głosować w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Do 8 kwietnia muszą złożyć w swoich urzędach gmin wnioski o wpisanie do rejestru wyborców.

Losowali, kiedy mają pracować

Losowali, kiedy mają pracować

Ławnicy, wybrani do Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim, będą pracować tylko przez jeden rok, chociaż wybrano ich na czteroletnią kadencję. Wynika to z nowego podziału pracy ławników, który przyjęto w tym sądzie.