Autor

PGNiG/x-news

Lista artykułów:

Polska - Holandia o 18. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie

Reprezentacja Polski po raz drugi w historii zagra dziś w półfinale mistrzostw świata. Spotkanie Polska - Holandia będzie można oglądać za darmo na żywo w TV i Internecie.

Polki w półfinale Mistrzostw Świata! Niech ten sen trwa jak najdłużej

Trwa marsz „biało-czerwonych”. Polki pokonały Rosjanki 21:20 i awansowały do półfinału. Zmierzą się w nim z Holenderkami.

Polki pokonały Węgierki i są w ćwierćfinale. Szaleństwo trwa dalej

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet. Polki pokonały Węgierki i awansowały do ćwierćfinału. Dzięki temu zwycięstwu „biało-czerwone” zapewniły sobie udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro

Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 40:37. Zagrają o brązowy medal

Azoty Puławy przegrały w półfinale turnieju Final Four Pucharu Polski z Orlen Wisłą Płock 37:40. W niedzielę drużyna Ryszarda Skutnika zmierzy się w meczu o trzecie miejsce z Górnikiem Zabrze.

Polscy szczypiorniści z brązowym medalem. Wygrali 29:28 z Hiszpanią

Polscy piłkarze ręczni z brązowymi medalami mistrzostw świata. W meczu o trzecie miejsce mundialu w Katarze biało-czerwoni w niesamowitych okolicznościach pokonali Hiszpanię 29:28.

Wyszomirski o współpracy ze Szmalem: Sławek dużo mi podpowiada

Doha, Katar. Jednym z najlepszych zawodników reprezentacji Polski w wygranym spotkaniu z Rosją był pochodzący z Puław bramkarz Piotr Wyszomirski. - Staram się dawać z siebie wszystko. Na pewno wspólne analizy ze Sławkiem dużo dają. On mi sporo podpowiada - mówi były zawodnik Azotów Puławy. W czwartek biało-czerwoni zmierzą się z Arabią Saudyjską.