Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 stycznia 2022 r.
8:10

Poważny wypadek na polowaniu. W gąszczu koło Chełma jeleń znokautował myśliwego

Autor: Zdjęcie autora sko
1022 9 A A

Całe zajście nagrała kamera, w którą był wyposażony myśliwy. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł operację.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wszystko wydarzyło się 19 grudnia podczas zbiorowego polowania w lesie w okręgu chełmskim. Jeden z myśliwych został zaatakowany przez zwierzę, które wybiegło z zarośli. Na nagraniu widać, jak jeleń szarżuje na mężczyznę, uderza go. Następnie kamera rejestruje obraz już leżąc na ziemi.

Polsat News podaje, za wildmen.pl, że myśliwy został zabrany do szpitala i tam przeszedł poważną operację. Jeleń trafił myśliwego porożem w oko i przebił oczodół.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Palikut / 14 stycznia 2022 r. o 08:48
+167
Czy to dziwne? Zwierzę walczyło o życie z bezwzględnym, wyposażonym w nowoczesną broń zwyrodniałym mordercą. Tym razem mu się udało. Brawo dla jelenia!
Avatar
Sir_Fred / 14 stycznia 2022 r. o 10:00
+123
Brawo jelonek !!! Jeszcze jeden !
Avatar
Fantom / 14 stycznia 2022 r. o 09:32
+112
I pięknie, nie ma to jak jak dobra wiadomość z rana! Nie to, że życzę komuś źle ale taki nokaut mogę oglądać cały czas..!!! A "myśliwemu" życzę szybkiego powrotu do zdrowia, tego psychicznego też... (w co wątpię bo choroby psychiczne u psychopatów zabijających dla przyjemności trudno się leczy...!
Avatar
Janusz_Paliwas / 14 stycznia 2022 r. o 10:40
+105
Jak sama nazwa wskazuje, to było polowanie. To myśliwy nie może być tym razem ofiarą tego zabójczego hobby?
Avatar
Gaitan / 14 stycznia 2022 r. o 12:34
+84
Polowania z użyciem broni palnej powinny być całkowicie zakazane (tylko łuk i włócznia), tak samo jak nęcenie i korzystanie z ambon. Wtedy myślistwo odzyskałoby swój szlachetny rodowód. Nie chodzi tylko o wyrównanie szans między zwierzęciem a człowiekiem, ale o wyeliminowanie dominującej patologii w kołach łowieckich, czyli pijanego burżuja na ambonie, który strzela do wszystkiego co się rusza.
Avatar
Max... / 14 stycznia 2022 r. o 13:38
+61
Zastanawiam się, czy wypada zwierzakowi pogratulować szczęśliwie wymierzonego ciosu, a bezrefleksyjnemu rzeźnikowi wszystkiego, co najgorsze?
Avatar
Kroll / 14 stycznia 2022 r. o 20:57
+44
Dzielny jeleń. A ten myśliwy chyba złamał zasady. Przecież w Kluczkowicach myśliwy - były milicjant z papierami choroby psychicznej i kościelny polowali jeżdżąc samochodem. Zastrzelili dziecko. Nie pomogli, oszukiwali i mataczyli. Darz bór - dzielni woje wychodzący ze sztucerami na zające i kaczki. Bohaterowie naszych czasów.
Avatar
LLUbelak / 14 stycznia 2022 r. o 15:50
+34
myśliwi zwykli celnie trafiać w rowerzystów ten widocznie był trzeźwy i zareagował za późno
Avatar
tadek68 / 16 stycznia 2022 r. o 20:56
+8
Nosił wilk razy kilka.. Kumpel nakrył swoją ślubną na figo fago, z obcym facetem. W przepychance z amantem nie dawał sobie rady. Sąsiad obok krzyknął ,,Panie rogami go!" Posłuchał i facet poległ na deskach. Nie napisano co z jelonkiem, zapewne dostał kulkę od sonsiada..? Życzę zdrowia pechowcowi, może do niego dotrze, że wlazł komuś w środek jego chałupy, z bronią. Dla kury podwórko, to jej Ojczyzna... Jak wyzdrowieje, z celownikiem może być problem..
Avatar
tadek68 / 16 stycznia 2022 r. o 20:56
+8
Nosił wilk razy kilka.. Kumpel nakrył swoją ślubną na figo fago, z obcym facetem. W przepychance z amantem nie dawał sobie rady. Sąsiad obok krzyknął ,,Panie rogami go!" Posłuchał i facet poległ na deskach. Nie napisano co z jelonkiem, zapewne dostał kulkę od sonsiada..? Życzę zdrowia pechowcowi, może do niego dotrze, że wlazł komuś w środek jego chałupy, z bronią. Dla kury podwórko, to jej Ojczyzna... Jak wyzdrowieje, z celownikiem może być problem..
Avatar
Kroll / 14 stycznia 2022 r. o 20:57
+44
Dzielny jeleń. A ten myśliwy chyba złamał zasady. Przecież w Kluczkowicach myśliwy - były milicjant z papierami choroby psychicznej i kościelny polowali jeżdżąc samochodem. Zastrzelili dziecko. Nie pomogli, oszukiwali i mataczyli. Darz bór - dzielni woje wychodzący ze sztucerami na zające i kaczki. Bohaterowie naszych czasów.
Avatar
LLUbelak / 14 stycznia 2022 r. o 15:50
+34
myśliwi zwykli celnie trafiać w rowerzystów ten widocznie był trzeźwy i zareagował za późno
Avatar
Max... / 14 stycznia 2022 r. o 13:38
+61
Zastanawiam się, czy wypada zwierzakowi pogratulować szczęśliwie wymierzonego ciosu, a bezrefleksyjnemu rzeźnikowi wszystkiego, co najgorsze?
Avatar
Gaitan / 14 stycznia 2022 r. o 12:34
+84
Polowania z użyciem broni palnej powinny być całkowicie zakazane (tylko łuk i włócznia), tak samo jak nęcenie i korzystanie z ambon. Wtedy myślistwo odzyskałoby swój szlachetny rodowód. Nie chodzi tylko o wyrównanie szans między zwierzęciem a człowiekiem, ale o wyeliminowanie dominującej patologii w kołach łowieckich, czyli pijanego burżuja na ambonie, który strzela do wszystkiego co się rusza.
Avatar
Janusz_Paliwas / 14 stycznia 2022 r. o 10:40
+105
Jak sama nazwa wskazuje, to było polowanie. To myśliwy nie może być tym razem ofiarą tego zabójczego hobby?
Avatar
Sir_Fred / 14 stycznia 2022 r. o 10:00
+123
Brawo jelonek !!! Jeszcze jeden !
Avatar
Fantom / 14 stycznia 2022 r. o 09:32
+112
I pięknie, nie ma to jak jak dobra wiadomość z rana! Nie to, że życzę komuś źle ale taki nokaut mogę oglądać cały czas..!!! A "myśliwemu" życzę szybkiego powrotu do zdrowia, tego psychicznego też... (w co wątpię bo choroby psychiczne u psychopatów zabijających dla przyjemności trudno się leczy...!
Avatar
Palikut / 14 stycznia 2022 r. o 08:48
+167
Czy to dziwne? Zwierzę walczyło o życie z bezwzględnym, wyposażonym w nowoczesną broń zwyrodniałym mordercą. Tym razem mu się udało. Brawo dla jelenia!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowiec 2021 roku: Cztery piłkarki MKS FunFloor Perła w grze o tytuł

Sportowiec 2021 roku: Cztery piłkarki MKS FunFloor Perła w grze o tytuł

Joanna Szarawaga, Weronika Gawlik, Kinga Achruk i Romana Roszak są nominowane w plebiscycie na Sportowca Roku 2021.

Puławy: Do urzędników pojedziemy windą

Puławy: Do urzędników pojedziemy windą

Budynek Urzędu Miasta w Puławach, mimo ostatnich inwestycji w poprawę jego dostępności przez osoby niepełnosprawne, wciąż nie jest łatwo dostępny dla osób mających problemy z poruszaniem się. Urzędnicy chcą dobudować zewnętrzną windę. Jej projekt ma kosztować ok. 50 tys. zł.

Zamykają sklep z tanią odzieżą, bo dobiły ich rachunki za prąd i ogrzewanie
Rozmowa

Zamykają sklep z tanią odzieżą, bo dobiły ich rachunki za prąd i ogrzewanie

– Nie jesteśmy już w stanie płacić rachunków, nie sięgając do własnych oszczędności. Rachunki za prąd i ogrzewanie – już za grudzień – są wyższe o około 50 proc. od tych w listopadzie, a to przecież nie koniec podwyżek – Rozmowa z Sylwestrem Iżowskim, współwłaścicielem sklepu z używaną odzieżą „Różana szafa” w Lublinie.

Od niemal roku walczą z plagą pluskiew. Czy problem uda się rozwiązać?
Reportaż Uwagi! TVN
film

Od niemal roku walczą z plagą pluskiew. Czy problem uda się rozwiązać?

- Wszystkie ubrania i pościel muszę dzień w dzień gotować w 90 stopniach, by zabić ich jaja, bądź żywego intruza – skarży się pani Małgorzata. Kobieta od blisko roku walczy z plagą pluskiew w jednej z łódzkich kamienic. Bezskutecznie. Od blisko roku sen z powiek kobiety i kilku jej sąsiadów spędza walka z plagą pluskiew.

"Anna & Anna" - koncert w puławskim Domu Chemika
18 lutego 2022, 19:00

"Anna & Anna" - koncert w puławskim Domu Chemika

W piątek, 18 lutego o godz. 19 w Domu Chemika w Puławach (ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się fabularyzowany koncert "Anna & Anna" poświęcony twórczości Anny German i Anny Jantar.

Lublin wyludnia się w galopującym tempie. Zaskakujące prognozy Ratusza
Pierwsza strona Dziennika

Lublin wyludnia się w galopującym tempie. Zaskakujące prognozy Ratusza

W zeszłym roku ubyło ponad 3200 zameldowanych mieszkańców. Chociaż miasto się kurczy, to jego władze bronią optymistycznego założenia, że mieszkańców będzie przybywać. Właśnie tym argumentem tłumaczyły przeznaczanie nowych terenów pod budownictwo.

Od dziś znowu lekcje z domu

Od dziś znowu lekcje z domu

Od dziś uczniowie starszych klas podstawówek oraz szkół ponadpodstawowych uczą się zdalnie. Do szkolnych ławek wrócą dopiero po feriach.

Muzeum wypożyczyło eksponat. Został zezłomowany

Muzeum wypożyczyło eksponat. Został zezłomowany

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie straciło jeden ze swoich eksponatów – ciężarówkę Star 660, która w przeszłości pracowała przy obsłudze lotniska. Pojazd po wypożyczeniu miał wrócić na miejsce, ale tak się nie stało. Człowiek, który przed laty zawarł umowę z muzeum twierdzi, że samochód został już zezłomowany.

Znakomity mecz lubelskich koszykarek we Francji. Pszczółka Polski Cukier w czołowej "ósemce" EuroCup

Znakomity mecz lubelskich koszykarek we Francji. Pszczółka Polski Cukier w czołowej "ósemce" EuroCup

Po raz kolejny w tym sezonie koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin pokazały, jak mocnym są zespołem, kiedy czują na sobie presję. Zielono-białe nie tylko odrobiły straty z pierwszego spotkania 1/8 finału EuroCup z Villeneuve d’Ascq LM, ale kompletnie rozbiły rywala z Francji 85:59. I to na jego parkiecie. Awansu do „ósemki” nikt im już nie odbierze

Ruszyły kontrole cen w sklepach. Będzie taniej? Na razie jest coraz drożej

Ruszyły kontrole cen w sklepach. Będzie taniej? Na razie jest coraz drożej

Rozpoczęły się zapowiadane kontrole cen na sklepowych półkach. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ma sprawdzać, czy handlowcy zareagują na obniżkę VAT. Grozi karami dla tych, którzy cen nie obniżą. Na razie niektóre produkty zdrożały.

Olga Bończyk na Dzień Kobiet w Nałęczowie
6 marca 2022, 19:00

Olga Bończyk na Dzień Kobiet w Nałęczowie

6 marca o godz. 19 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury wystąpi Olga Bończyk z zespołem.

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 6:0. Drugi sparing na szóstkę

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 6:0. Drugi sparing na szóstkę

Po sobotniej porażce w Kielcach Wisła Puławy spisała się dużo lepiej w środowym sparingu z Pilicą Białobrzegi. Rywal tym razem był jednak mniej wymagający i Duma Powiśla rozbiła ostatecznie trzecioligowca 6:0.

Mogłeś odpowiedzieć dobrze, ale i tak nie zdałeś. Tak wyglądał egzamin na prawo jazdy

Mogłeś odpowiedzieć dobrze, ale i tak nie zdałeś. Tak wyglądał egzamin na prawo jazdy

Zamieszanie z egzaminami na prawo jazdy. Do zestawu pytań zostało włączonych osiem błędnych. Ministerstwo szuka odpowiedzialnych za to urzędników, a Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego sprawdzają czy ci co 24 stycznia nie zdali egzaminu, oblali go słusznie.

Trzecie podejście do podwyżki opłaty śmieciowej w Puławach. Ma być jeszcze drożej

Trzecie podejście do podwyżki opłaty śmieciowej w Puławach. Ma być jeszcze drożej

W Puławach za odbiór śmieci segregowanych mieszkańcy płacą 22 zł. Pod koniec zeszłego roku Ratusz podjął dwie próby podwyższenia tej stawki do 27 zł. Obie zakończyły się niepowodzeniem, bo nie zaakceptowali tego radni. W czwartek próba numer trzy, z jeszcze wyższą kwotą – 28,70 zł.

Małe koziołki mogą ozdobić centrum Lublina
galeria

Małe koziołki mogą ozdobić centrum Lublina

W sobotę przed Ratuszem pojawi się pierwsza z kilkunastu figurek koziołków, które chcą poustawiać w centrum miasta działacze jednej z fundacji. Ten pierwszy jest trębaczem, w planie są też m.in. koziołki z poziomicą, rybą i… narzeczoną.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!