Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2022 r.
11:21

Znany hotel w Lublinie zamknięty. Huzar nie będzie już Huzarem

Autor: Zdjęcie autora sko
0 18 A A
Hotel ma zostać otwarty w 2024 roku
Hotel ma zostać otwarty w 2024 roku (fot. Tomasz Maciuszczak)

Nieczynny jest hotel przy ul. Spadochroniarzy. Kiedy zostanie otwarty, nie będzie już Huzarem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

3-gwiazdkowy Huzar znajduje się w sąsiedztwie miasteczka akademickiego UMCS. Miał 98 pokoi, był przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i oferował organizacje spotkań biznesowych i konferencyjnych. Wszystko w czasie przeszłym, bo hotel jest zamknięty. Obecnie otoczony jest metalowym ogrodzeniem, na którym zawieszono baner z informacją, że Huzar już nie będzie Huzarem.

„Tutaj powstaje Holiday Inn Express” – napisano.

Właściciel obiektu rozpoczyna właśnie prace, które zapowiedział już jesienią ubiegłego roku. –  Prace modernizacyjne hotelu Huzar w Lublinie mają na celu dostosowanie obiektu do standardów marki Holiday Inn Express. Przebudowa hotelu odbędzie się w zakresie elewacji, zagospodarowania terenu wokół obiektu, wymiany instalacji wewnętrznych, modernizacji konstrukcji oraz w zakresie wnętrz. Ożywiona kolorystyka i bogaty dobór elementów wykończenia będą nawiązywać do nowoczesnego oblicza miasta i dynamicznego charakteru marki Holiday Inn Express – informuje Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy nowa elewacja ma być inspirowana muzyką Henryka Wieniawskiego. To – przypomnijmy ­ – kompozytor pochodzący z Lublina. Podziały elewacyjne mają być syntezą zapisu nutowego poloneza D-dur, a sama elewacja została zaprojektowana w stonowanej kolorystyce, w odcieniach szarości.

(fot. Tomasz Maciuszczak)

– Planowane otwarcie hotelu to pierwsze półrocze 2024 roku – dodaje Szefernaker.

Co w tej chwili dzieje się z pracownikami Huzara? Rzecznik zapewnia, że część z nich „dalej realizuje swoje zadania w ramach spółki PHH Hotele”.  

– Z częścią w przyjaznej atmosferze rozstaliśmy się w drodze porozumień – podaje Szefernaker.

Przypomnijmy, że od końca marca 2020 r. do połowy maja 2021 roku w hotelu działało izolatorium dla osób z Covid-19.

Zobacz: Planowane zmiany w hotelu Huzar

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
martinez957 / 30 grudnia 2022 r. o 20:05
Magdalena Szafernaker to żona tego Pawła ze Szczecina??? Ja tam wolę z tego hotelu nie korzystać skoro tam już pis wlazł. Za duze ryzyko.
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 15:59
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 15:47
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Patrzcie, dzieci, i uczcie się: to są właśnie "bolszewickie metody".   Czy ta chłopina J. to jakiś pracownik DW?
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 15:40
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 14:30
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
 Czy ta chłopina J. to jakiś pracownik DW?
Avatar
wnikliwy / 30 grudnia 2022 r. o 14:05
ECH TO BYŁY CZASY GDY WSZYSTKO JUŻ BYŁO ZAMKNIĘTE A W HUZARZE DZIAŁAŁA RESTAURACJA 24H PIWERKO O 5.30 MIAŁO SMAK XDD
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 13:34
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
BillyShite / 30 grudnia 2022 r. o 13:34
Czy tym geszefciarzom też będą umarzane P0datki od nieruchomości jak firmie tebewał-hotele? Najpierw cfaniaczki rzuciły się na budowę hoteli jak geszefciarze w latach 90-tych na budy z kurczakami z rożna, a PÓźniej kiedy okazało się, że ich namnożone jak sromotniki P0 deszczu przybytki w mieście dewelo-inspiracji świecą pustkami, to zaczyna się żebranie? Ten sam los zresztą wkrótce czeka ynwestorów kurnikowych ...
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 13:07
Odezwała się bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  To was, drogie dzieci, czeka, jeśli "bolszewiccy katolicy" zostaną dłużej u władzy. Będziecie "obsrywane" przez byle chłopinę Jasinę, a jeśli coś odpowiecie, to jakiś "katolik" w rodzaju "popychacza"/"kija" będzie was wzywał, żeby pisać "na temat". 
Avatar
Jaceniacka / 30 grudnia 2022 r. o 13:06
@Labydlownik-Edek, a co ? Już myślisz składać CV na odźwiernego? Nie bój żaby, tam nawet na babkę czyli dziada klozetowego się nie nadajesz 
Avatar
martinez957 / 30 grudnia 2022 r. o 20:05
Magdalena Szafernaker to żona tego Pawła ze Szczecina??? Ja tam wolę z tego hotelu nie korzystać skoro tam już pis wlazł. Za duze ryzyko.
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 15:59
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 15:47
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Patrzcie, dzieci, i uczcie się: to są właśnie "bolszewickie metody".   Czy ta chłopina J. to jakiś pracownik DW?
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 15:40
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 14:30
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
 Czy ta chłopina J. to jakiś pracownik DW?
Avatar
wnikliwy / 30 grudnia 2022 r. o 14:05
ECH TO BYŁY CZASY GDY WSZYSTKO JUŻ BYŁO ZAMKNIĘTE A W HUZARZE DZIAŁAŁA RESTAURACJA 24H PIWERKO O 5.30 MIAŁO SMAK XDD
Avatar
Jasin / 30 grudnia 2022 r. o 13:34
Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
BillyShite / 30 grudnia 2022 r. o 13:34
Czy tym geszefciarzom też będą umarzane P0datki od nieruchomości jak firmie tebewał-hotele? Najpierw cfaniaczki rzuciły się na budowę hoteli jak geszefciarze w latach 90-tych na budy z kurczakami z rożna, a PÓźniej kiedy okazało się, że ich namnożone jak sromotniki P0 deszczu przybytki w mieście dewelo-inspiracji świecą pustkami, to zaczyna się żebranie? Ten sam los zresztą wkrótce czeka ynwestorów kurnikowych ...
Avatar
Labydnik / 30 grudnia 2022 r. o 13:07
Odezwała się bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
  To was, drogie dzieci, czeka, jeśli "bolszewiccy katolicy" zostaną dłużej u władzy. Będziecie "obsrywane" przez byle chłopinę Jasinę, a jeśli coś odpowiecie, to jakiś "katolik" w rodzaju "popychacza"/"kija" będzie was wzywał, żeby pisać "na temat". 
Avatar
Jaceniacka / 30 grudnia 2022 r. o 13:06
@Labydlownik-Edek, a co ? Już myślisz składać CV na odźwiernego? Nie bój żaby, tam nawet na babkę czyli dziada klozetowego się nie nadajesz 
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Udane wejście w nowy rok zanotowali piłkarze ręczni Azotów. We wtorek wywalczyli awans do ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski. A wcale nie było o to łatwo, bo drużyna Roberta Lisa musiała zagrać w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem. Tak, jak w lidze znalazła jednak sposób na rywala i wygrała 30:26.

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Świetny mecz w Chełmie. Tamtejsza CHKS Arka napsuła mnóstwo krwi faworytowi z PlusLigi. Około 1,5 tysiąca kibiców oglądało bardzo wyrównane zawody, ale spotkanie ćwierćfinałowe zakończyło się tak, jak wszyscy się spodziewali – wygraną Jastrzębskiego Węgla 3:0.

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Wciąż nie udało się odnaleźć myśliwskich trofeów, które zaginęły podczas dożynek powiatowych. Apel Gminnego Ośrodka Kultury nie pomógł.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

W środę Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozegra jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie – zmierzy się z Casademont Saragossa. Wicemistrzynie Polski po meczu rozegranym w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli mają trzypunktową zaliczkę. Stawką jest awans do ćwierćfinału

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia

„Podaj książkę, podaj książkę. Niech przechodzi z rąk do rąk. Niechaj biegnie, by odnaleźć nowy dom” – pod takim hasłem i ze śpiewem na ustach mali, więksi i całkiem duzi mieszkańcy Hrubieszowa przeprowadzali we wtorek swoją bibliotekę ze starej do zupełnie nowej, większej siedziby.

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Już po raz 19 wybieramy najlepszego sportowca roku. Tym razem nasz plebiscyt jest jednak wyjątkowy, bo przy okazji zapraszamy do licytacji ciekawych pamiątek. A pieniądze, które uda się w ten sposób zebrać zostaną przekazane na cele charytatywne.

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Piłkarze Górnika Łęczna wrócili z obozu w Opalenicy i powoli zaczynają myśleć o pierwszym meczu rundy rewanżowej. Zanim jednak zagrają o punkty w lidze czekają ich jeszcze dwie gry kontrolne

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach od dwóch lat bezskutecznie próbuje znaleźć najemcę dla 556-metrowego lokalu w nowej hali sportowej przy Lubelskiej. Niewykorzystywana przestrzeń nie zarabia i generuje koszty.

 Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Czy samorząd może być bezpartyjny? To pytanie z pewnością padnie w poniedziałek podczas spotkania otwartego z senatorami Jackiem Burym (Polska 2050) i Wadimem Tyszkiewiczem (niezależny).

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK
galeria

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK

Prace Zdzisława Beksińskiego, w Centrum Spotkania Kultur, można było oglądać przez niespełna trzy miesiące, od 9 listopada do 29 stycznia.

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

KS Lublin najlepszą drużyną XXXII Mistrzostw Polski Oldbojów w Piłce Halowej. W wielkim finale lubelska ekipa pokonała Pogoń Szczecin, a najlepszym piłkarzem imprezy został uznany Grzegorz Bonin

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej
7 lutego 2023, 18:00

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej

We wtorek, 7 lutego o godz. 18 w siedzibie Bramy Grodzkiej - Teatru NN (ul. Grodzka 21) odbędzie się spotkanie wokół książki Konstantego Geberta "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło".

Burmistrz chce nad zalewem Zimna Woda hotelu ze SPA. Radni wolą domki letniskowe

Burmistrz chce nad zalewem Zimna Woda hotelu ze SPA. Radni wolą domki letniskowe

Latem 2021 roku w Łukowie otwarto zmodernizowany zalew Zimna Woda. Urzędnicy uważają, że brakuje tam bazy hotelowej. Jednak taki plan nie dojdzie do skutku.

Lublin będzie gospodarzem finałowych zmagań Lotto 3x3 Liga

Lublin będzie gospodarzem finałowych zmagań Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 25 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli. Wystąpi w niej 8 drużyn, które zdobyły kwalifikacje w dwóch turniejach eliminacyjnych

Premiera w Teatrze Osterwy: "Nowy wspaniały świat"
4 lutego 2023, 19:00

Premiera w Teatrze Osterwy: "Nowy wspaniały świat"

4 lutego o godz. 19 na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zadebiutuje spektakl "Nowy wspaniały świat" w reżyserii Piotra Ratajczaka. To adaptacja słynnej powieści Aldousa Huxleya.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!