Pasowanie pierwszaków w Zespole Szkół nr 1 w Zamościu
To była ważna uroczystość zarówno dla 7-latków, jak i ich starszych kolegów, którzy też są pierwszakami, ale już w gimnazjum. Pasowanie ich na ucznió odbyło się w Zespole Szkół nr 1 z wielką pompą.
22.10.2010 13:54