Spanikował, bo zauważył \"sreberko\"? Jak doszło do wypadku w Święciu
Pędzący w stronę Hrebennego kierowca toyoty corolla z Białej Podlaskiej zderzył się z audi. Mężczyzna zginął na miejscu. Według świadków, mężczyzna spanikował i wpadł w poślizg, bo zauważył za sobą policyjne \"sreberko”.
07.09.2009 11:39