Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Pijany 22-latek spał na ulicy

Pijany 22-latek spał na ulicy

Wracając w nocy z zakrapianej alkoholem imprezy był tak zmęczony i senny, że położył się na środku drogi. Śpiącego 22-latka zbudzili zaalarmowani policjanci. 24.06.2009 10:37
Pobili człowieka, bo miał na sobie moro

Pobili człowieka, bo miał na sobie moro

Policja zatrzymała dwóch 21-latków, którzy przy ul. Orlej w Zamościu pobili nastoletnich przechodniów. Sprawcom nie spodobało się to, że jeden z pokrzywdzonych miał na sobie bluzę moro. 24.06.2009 10:30
Balbinka przeżyła wypadek i zniknęła.Teraz szuka jej sztab ludzi

Balbinka przeżyła wypadek i zniknęła.Teraz szuka jej sztab ludzi

Po wypadku suczka uciekła z rozbitego po dachowaniu auta. Jej właścicielka trafiła do szpitala. To ona stworzyła normalny dom Balbince, która wcześniej przez lata żyła na łańcuchu pod gołym niebem. Teraz błaga: Pomóżcie mi odnaleźć psa! 23.06.2009 19:41
Skorzystaj z bezpłatnych badań, żeby słyszeć jak należy

Skorzystaj z bezpłatnych badań, żeby słyszeć jak należy

Za tydzień, w czwartek 2 lipca na parkingu przy centrum handlowym na ul. Wyszyńskiego otwarty zostanie gabinet medyczny. Wszyscy mieszkańcy Zamościa i okolic będą w nim mogli (w godz. 8-17) skorzystać z bezpłatnych badań słuchu. 23.06.2009 15:56
Uroczystości w Prehoryłem. Pamiętają o ofiarach ryzunów

Uroczystości w Prehoryłem. Pamiętają o ofiarach ryzunów

Nie oszczędzali kobiet, starców i dzieci. 65 lat temu ukraińscy nacjonaliści wyrżnęli 56 mieszkańców Prehoryłego. W niedzielę uczczono pamięć pomordowanych. 23.06.2009 14:38
Zamojskie Lato Teatralne rozkręca się na dobre

Zamojskie Lato Teatralne rozkręca się na dobre

Po niedzielnej inauguracji z \"Rękopisem znalezionym w Saragossie” Teatru Biuro Podróży z Poznania, Zamojskie Lato Teatralne rozkręciło się na dobre. W poniedziałek i we wtorek zamojskiej publiczności prezentowała się Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich. 23.06.2009 13:50
Rozstrzygnięto przetarg. To Budimex wybuduje przejście graniczne w Dołhobyczowie

Rozstrzygnięto przetarg. To Budimex wybuduje przejście graniczne w Dołhobyczowie

Wszystko jest już jasne. Firma Budimex Dromex S.A. wygrała przetarg na budowę przejścia granicznego Dołhobyczów-Uhrynów. Na czwartek zaplanowano podpisanie umowy, budowa ruszy na początki lipca. Na uroczyste wmurowanie czeka kamień węgielny. 23.06.2009 13:42
To miał być skok na kredyt. Policja już zatrzymała oszustów

To miał być skok na kredyt. Policja już zatrzymała oszustów

Policjanci zatrzymali 51-latka, który usiłował wyłudzić od jednej z instytucji finansowych ponad 11 tys. zł. kredytu. Zamościanin wpadł na gorącym uczynku zaraz po tym, jak posłużył się sfałszowanymi dokumentami. 23.06.2009 13:19
Monika Kończewska z Krasnobrodu wygrała konkurs Foto Models Poland 2009

Monika Kończewska z Krasnobrodu wygrała konkurs Foto Models Poland 2009

Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się w Dubaju. Urodziwa, 21-letnia krasnobrodzianka była jedną z 20 Polek, które zakwalifikowały się do finału. Jurorzy uznali, że to właśnie ona jest najpiękniejszą polską fotomodelką. 23.06.2009 10:18
Co się stało z 20-letnim Damianem? Jasnowidz: On nie żyje

Co się stało z 20-letnim Damianem? Jasnowidz: On nie żyje

Za morderstwem stoi dwóch mężczyzn i kobieta. Ciało przysypali kamieniami. Taki czarny scenariusz przedstawił najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. - Nie ma zwłok, nie ma zbrodni - przekonują policjanci, którzy cały czas poszukują 20-latka z podzamojskiego Wysokiego. 22.06.2009 14:50
Szczebrzeszyn: Jeden burmistrz mówi, żeby ZEC zlikwidować. Drugi przekonuje, żeby go nie tykać

Szczebrzeszyn: Jeden burmistrz mówi, żeby ZEC zlikwidować. Drugi przekonuje, żeby go nie tykać

Rok temu wiceburmistrz Szczebrzeszyna przekonał radnych, że ZEC nie ma racji bytu. Podjęli więc uchwałę o likwidacji spółki. Teraz jego zwierzchnik przekonuje, że ciepłowników należy zostawić w spokoju. A co z uchwałą? Rada ma ją zmienić. 22.06.2009 14:41
Biłgoraj: Chcieli siłą wejść do sklepu. Zatrzymała ich policja

Biłgoraj: Chcieli siłą wejść do sklepu. Zatrzymała ich policja

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Biłgoraja, którzy wcześniej na siłę próbowali wedrzeć się do sklepu spożywczo-przemysłowego przy ul. Cegielnianej. 22.06.2009 14:33

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama

WIDEO

Reklama