Nawrzucał mundurowym, bo nie dali mu pić na ulicy
Do roku pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego za znieważenie funkcjonariuszy policji. O godz. 4 rano wdał się w pyskówkę z policjantami, którzy chcieli go wylegitymować, bo pił piwo \"pod chmurką\".
28.06.2009 11:19