Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Rozpoczęło się przyjmowanie projektów, które mają szansę na realizację w ramach lubartowskiego budżetu obywatelskiego. W puli jest 420 tys. złotych.
Miasto zdobyło pieniądze na zakup trzech autobusów wodorowych. Zamierza uruchomić własną komunikację. Czy to oznacza, że ZTM Lublin przestanie kursować do Świdnika?
Policja zatrzymała czterech młodych mężczyzn, którzy zamaskowani i uzbrojeni w siekiery wtargnęli na prywatną posesję. O co poszło?
Grupa kiboli z Krakowa jechała na niedzielny mecz Ruch Chorzów - Motor Lublin. Według policji planowali ustawkę z ultrafanami drużyny z Lublina.
Związkowcy grożą paraliżem pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Właśnie podali datę strajku.
19 aresztowanych i zabezpieczone mienie warte 1,2 mln złotych. Taki jest bilans akcji służb w klubach nocnych. Policja wkroczyła też do tego w Lublinie.
Będzie można zadzwonić i poprosić specjalistę o konsultacje. Jest też możliwe umówienie się na badanie tomograficzne.
Do starszego małżeństwa zadzwonił „prokurator” i straszył, że pieniądze seniorów są zagrożone. Policja ma już sprawców.
59-latka, która prowadziła toyotę miała w chwili wypadku 2,5 promila alkoholu w organizmie. Sąd aresztował kobietę na trzy miesiące.
Policja weszła jednocześnie do nocnych klubów w kilku miastach Polski. Przed Fascination w Lublinie najpierw stanął radiowóz, a potem przyjechali kryminalni. Bramę, w której znajduje się wejście do klubu go-go, zablokowano z obu stron.