Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Wiadomości:

Zamość

Bracia z Zamościa chcieli ukraść blachę

Bracia z Zamościa chcieli ukraść blachę

Młodszy był pijany, a starszy trzeźwy. Ale się dogadali i postanowili wspólnie ukraść kawałek blachy ze stacji transformatorowej. Powstrzymała ich Straż Miejska. Mimo tego, dwaj bracia z Zamościa nie unikną kary. 26.03.2010 12:28
Jan Wójtowicz (PO) został pozbawiony funkcji wicestarosty tomaszowskiego

Jan Wójtowicz (PO) został pozbawiony funkcji wicestarosty tomaszowskiego

Na nic zdały się wnioski dwóch radnych, którzy chcieli przełozyć na \"po świętach\" głosowanie w sprawie odwołania ze stanowiska wicestarosty tomaszowskiego i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu. Ich propozycje przepadły. Jan Wójtowicz został już odwołany. 26.03.2010 10:32
Wandal rzucał kamieniami w samochody przy ul. Peowiaków

Wandal rzucał kamieniami w samochody przy ul. Peowiaków

Policja szuka człowieka, który w czwartek postanowił dość nietypowo się zabawić. Zaczaił się przy ul. Peowiaków i rzucał kamieniami w samochody. Na pewno trafił dwa. Straty są spore. 26.03.2010 10:06
Ktoś ukradł rower sprzed sklepu

Ktoś ukradł rower sprzed sklepu

Zrobiło się ciepło i niektórym zamarzyła się jazda na rowerze. Ktoś postanowił \"sprawić” sobie jednoślad, nie wydając na niego ani złotówki. Teraz złodzieja szuka zamojska policja. 26.03.2010 09:58
Budynin (gm. Lubycza Królewska): Pieszy pod kołami volkswagena

Budynin (gm. Lubycza Królewska): Pieszy pod kołami volkswagena

42-latek z gminy Sitno był prawdopodobnie pijany. Szedł nieprawidłowo po jezdni i zatoczył się pod koła volkswagena, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. 26.03.2010 09:51
Wypadek w Woli Radzięckiej. Volkswagen potrącił rowerzystę

Wypadek w Woli Radzięckiej. Volkswagen potrącił rowerzystę

Złamaniem nosa i kości potylicznej zakończył się dla 77-letniego rowerzysty wypadek, do którego doszło wczoraj wieczorem w Woli Radzięckiej (gm. Frampol). Zarówno kierowca jednośladu, jak i samochodu byli trzeźwi. 26.03.2010 09:45
Wybieramy największą dziurę w drodze

Wybieramy największą dziurę w drodze

Mroźna zima zniszczyła drogi w całym regionie. Ekipy remontowe zabrały się już załatanie dziur. – Rezultaty widać jednak tylko na głównych trasach – skarżą się nasi Czytelnicy. By zmobilizować drogowców, wspólnie wybierzmy tegoroczną Miss Dziur. 26.03.2010 09:16
Kłótnie na osiedlu przez kłódki na śmietnikach

Kłótnie na osiedlu przez kłódki na śmietnikach

Śmietniki SM im. Jana Zamoyskiego zostały zamienione w fortece. Kontenery są zamykane w murowanych, okratowanych \"przybudówkach” na kłódki. Przez to między mieszkańcami bloków i tzw. wieżowców dochodzi do spięć. Władze spółdzielni przyjmują to ze spokojem. 25.03.2010 12:39
Biłgoraj: Znalazła się właścicielka zgubionych pieniędzy

Biłgoraj: Znalazła się właścicielka zgubionych pieniędzy

Przez tydzień w biłgorajskie komendzie policji czekały na swoją prawowitą właścicielkę pieniądze, które w zeszły czwartek odnaleziono na miejskim targowisku. Dzisiaj zgłosiła się po nie 70-letnia mieszkanka Biłgoraja. 25.03.2010 12:32
Tomaszowskie: Policja i skarbówka szukały nielegalnych papierosów. I znalazły

Tomaszowskie: Policja i skarbówka szukały nielegalnych papierosów. I znalazły

Zwarli szeregi, utworzyli silną grupę i zebrali wielkie żniwo. Przedwczoraj policjanci z Tomaszowa Lubelskiego, wspólnie kolegami po fachu z Lublina i funkcjonariuszami wywiadu skarbowego Urzędu Kontroli Skarbowej z Lublina znaleźli i zabezpieczyli ponad 8 tys. paczek papierosów i 11 litrów alkoholu. 25.03.2010 12:18
Policja szuka sprawcy wypadku przy ul. Peowiaków

Policja szuka sprawcy wypadku przy ul. Peowiaków

Policja szuka mężczyzny, który w poniedziałek przed sklepem przy ul. Peowiaków w Zamościu potrącił samochodem starszą kobietę. O kontakt proszeni są wszyscy świadkowie zdarzenia. 25.03.2010 12:09
Biłgoraj: Wyśpiewali sobie nagrody na Festiwalu \"Pogodna nutka\"

Biłgoraj: Wyśpiewali sobie nagrody na Festiwalu \"Pogodna nutka\"

Kilkudziesięciu biłgorajskich uczniów przywitało wiosnę śpiewem. W Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej \"Pogodna nutka”. Były znakomite popisy wokalne, burza oklasków i laury dla wykonawców. 25.03.2010 09:53

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama