Gospodynie z Bełżca tworzą coraz wieksze palmy wielkanocne
Gospodynie z gminy Bełżec zabrały się za wicie potężnych, wielkanocnych palm. Pomagają im dzieci, wnuki, a nawet druhowie z okolicznych OSP. W tym roku najbardziej okazałe palmy mogą mieć ponad 20 metrów długości! To będą prawdziwe, misterne dzieła sztuki.
15.03.2010 14:34